Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Fotografia Anny Lewandowskiej na plaży o zachodzie słońca oczarowała fanów! "Magiczne zdjęcie"

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska nabiera sił przed porodem w bajecznie pięknym miejscu! Żona Roberta Lewandowskiego jest już w siódmym miesiącu ciąży, a jej brzuszek jest już naprawdę duży! Gwiazda zdecydowała się na odpoczynek w słonecznym Omanie. Najnowsze zdjęcie z wakacji pięknej trenerki jest po prostu magiczne. Zobaczcie jak Ania wygląda na dwa miesiące przed porodem!

Zobacz także: Anna Lewandowska wycofuje się z życia zawodowego!? "To już ten czas"

Anna Lewandowska oczarowała fanów nowym zdjęciem z plaży w Omanie

Anna Lewandowska odpoczywa w bajecznie pięknym Omanie. Ostatnie miesiące były dla gwiazdy niezwykle pracowite, jednak teraz nadszedł czas na chwilę przerwy i przygotowanie się do porodu. Niedawno trenerka poinformowała swoich fanów, że teraz chce zwolnić trochę tempo i nabrać sił przed przyjściem na świat swojego drugiego dziecka. 

Gwiazda jednak nie zaprzestała aktywności w mediach społecznościowych! W dalszym ciągu możemy śledzić jej wpisy na Instagramie i podziwiać piękne zdjęcia. Najnowsza, urocza fotografia Ani Lewandowskiej wprawiła fanów w zachwyt. Przyszła mama pozuje na niej w stroju kąpielowym, a na głowie ma kapelusz przeciwsłoneczny. Zdjęcie zostało wykonane o zachodzie słońca, przez co cały klimat fotografii jest naprawdę magiczny! 

- Jaaaakie piękne zdjęcie!!!!

- Cudne zdjęcie 🤰 Aniu wyglądasz przepięknie ❤️ bez dwóch zdań ciąża Ci służy 🤰❤️🥰

- Przepiękne zdjęcie 😍😍😍

- Piękne zdjęcie,♥️♥️♥️ pieknej kobiety.

- Czar 😍 bogini 😍 magiczne zdjęcie 😍❤️ - piszą zachwyceni fani gwiazdy. 

My również nie możemy oderwać wzroku od tego zdjęcia. Fotografia ma niesamowity klimat i można na nią patrzeć bez przerwy! Oczywiście życzymy Ani udanego odpoczynku oraz dużo zdrowia i siły! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Breathing problems during pregnancy🧘‍♀️🤰🏽? How to deal with it? What kind of Breathing exercises are helpful? Check out my blog ➡️ www.healthyplanbyann.com _____________________ W miarę rozwoju ciąży 🧘‍♀️🤰🏽część kobiet może mieć trudności z tak zwanym „złapaniem oddechu”. Dzieje się to najczęściej podczas wykonania rutynowych czynności, najprostszych zadań w ciągu dnia, choćby takich, jak wchodzenie po schodach. Jak to wygląda w każdym z trymestrów? Jak sobie pomoc? Czy są jakieś ćwiczenia oddechowe? Zapraszam na bloga ➡️www.hpba.pl #annalewandowska #pregnancy #pregnant #healthyteam #breathing #health

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Ania Lewandowska już za dwa miesiące po raz drugi zostanie mamą! 

Anna Lewandowska retuszuje swoje zdjęcia?
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44