Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Anna Lewandowska wycofuje się z życia zawodowego!? "To już ten czas"

Anna Lewandowska w szarej bluzie
Instagram

Anna Lewandowska pomimo iż jest już w zaawansowanej ciąży, do tej pory nie zwalniała tempa. Cały czas była aktywna zawodowo i łączyła pracę z opieką nad swoją pierwszą córką Klarą. Jednak nadszedł czas na odpoczynek!

Gwiazda za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że po intensywnym dla niej okresie chce w końcu odpocząć! Czy to oznacza, że żona Roberta Lewandowskiego zniknie także z mediów społecznościowych? 

Zobacz także: Ania Lewandowska pokazała wyprawkę dla dziecka. Przypadkiem zdradziła płeć maleństwa?

Anna Lewandowska zapowiada "wyciszenie"

Ania Lewandowska jest prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet. Zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży gwiazda dzieli się ze swoimi fanami cennymi wskazówkami dotyczącymi treningów i zdrowego odżywiania w ciąży.

Oprócz aktywności w mediach społecznościowych, trenerka przez cały czas ciężko pracowała. W swoim wpisie na Instagramie poinformowała wielbicieli o tym, jak wiele udało jej się zrobić w ostatnim czasie!

Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo pracowite, ale co to był za czas! 💪❤ Pierwszy projekt to nagranie treningów dla kobiet w ciąży do mojej aplikacji (...).
W ciąży udało mi się poprowadzić dwa obozy (i nikt się nie nudził 😎) oraz wziąć udział w kampanii @4f_official , przy równoczesnym tworzeniu mojej własnej kolekcji dla 4F (cieszę się na maksa!). Wczoraj natomiast brałam udział w sesji do mojego TOP SECRET projektu, którego efekty wkrótce zobaczycie. 🙊🙈
Praca nad nim trwa NIEPRZERWANIE OD ROKU , ale z takim teamem przekonuje się ponownie, jak kocham moją pracę - czytamy we wpisie żony Roberta Lewandowskiego.

Ania zrealizowała naprawdę wiele dużych projektów i nic w tym dziwnego, że fani zaczęli martwić się, kiedy gwiazda w końcu odpocznie. Wygląda na to, że właśnie nadszedł ten czas! Na szczęście trenerka nie zniknie z mediów społecznościowych, więc fani w dalszym ciągu będą na bieżąco z tym co dzieje się u ich idolki!

Pytacie w komentarzach, kiedy Lewa ODPOCZYWA... No wiec to jest ten czas 🤫 teraz w planach mam odpoczynek i wyciszenie❤😉, co nie znaczy, że wyłączam Instagram i kontakt z Wami. Dla Was zawsze znajdę czas❤ WASZA ANN - napisała Anna Lewandowska.

Fani są bardzo dumni z Ani i jej osiągnięć, ale również cieszą się, że ich idolka w końcu znajdzie czas aby odpocząć i przygotować się do porodu. 

- Kobieta petarda 🔥🔥😍 jedyna w swoim rodzaju No sztos 💪💪❤️a teraz proszę ładnie odpoczywać 😁😁❤️💪

- Cudownego odpoczynku ❤️❤️

- Zdrówka i odpoczynku 😘 dziękujemy Ci za wszystko co dla nas robisz ❤️ jesteś wspaniałym człowiekiem

- Anka. Jesteś niesamowita.. pracowita pszczółka. Lubię twoje Top Secret.. zawsze mnie ciekawi co tym razem wymyślisz 🙈 czekam zatem na NoweByAnn 💪🏻😘 odpoczywaj ❤️

- Odpoczywaj, należy Ci się 🤩👌💪 - piszą fani gwiazdy.

My również uważamy, że Ani należy się solidna dawka odpoczynku po tak pracowitym okresie w życiu! Gwiazda po porodzie zapewne wróci ze zdwojoną energią i ogromem nowych pomysłów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The last months were very busy for me, but it was a great time! 💪❤ New training programs @diet_training_by_ann , @4f_official campaign, two camps, and a photo shoot for the latest project... now its high time to relax🙏 ___________________________ Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo pracowite, ale co to był za czas! 💪❤ Pierwszy projekt to nagranie treningów dla kobiet w ciąży do mojej aplikacji📲 @diet_training_by_ann (mamusie, szykujcie się na marzec☝). W ciąży udało mi się poprowadzić dwa obozy (i nikt się nie nudził 😎) oraz wziąć udział w kampanii @4f_official , przy równoczesnym tworzeniu mojej własnej kolekcji dla 4F (cieszę się na maksa!). Wczoraj natomiast brałam udział w sesji do mojego TOP SECRET projektu, którego efekty wkrótce zobaczycie. 🙊🙈 Praca nad nim trwa NIEPRZERWANIE OD ROKU , ale z takim teamem przekonuje się ponownie, jak kocham moją pracę. Pytacie w komentarzach, kiedy Lewa ODPOCZYWA... No wiec to jest ten czas 🤫 teraz w planach mam odpoczynek i wyciszenie❤😉, co nie znaczy, że wyłączam Instagram i kontakt z Wami. Dla Was zawsze znajdę czas❤ WASZA ANN #annalewandowska #newproject #comingsoon #healthyteam #work #relax #fit #fitmom

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna i Robert Lewandowscy już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko!

Anna i Robert Lewandowscy z córką na wakacjach

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47