Meghan kokaina Meghan kokaina
Meghan Markle n.p.
EastNews

Meghan Markle kolejny raz namieszała! Żona księcia Harry'ego wystąpiła w serialu, który w najbliższych miesiącach zostanie pokazany jako film. 37-latka zrobiła to już dawno, jednak gdy tylko stała się jedną z najpopularniejszych osób na świecie, producenci postanowili przekuć to w kinowy sukces. Amerykanka w "najnowszej" produkcji nie zagrała grzecznej i niewinnej postaci. Meghan pokazała tam odrobinę ciała, jak i nie stroniła od narkotyków. Czy sceny, w których Markle bierze  kokainę, przystoją księżnej? Zobaczcie kadry z filmu i oceńcie sami! 

Zobacz też: Czy Meghan Markle stała się na brytyjskim dworze wrogiem numer jeden?

1/3
Meghan kokaina
screenshot/youtube

Meghan Markle na swoim koncie ma wiele ról zarówno w filmach, jak i serialach. Popularność przyniosła jej przede wszystkim postać seksownej sekretarki Rachel w serialu "Suits". Jak się dowiadujemy, nie jest to jedyny serial, w którym Markle rozebrała się na potrzeby roli. Osiem lat temu księżna zagrała w "The Boys & Girls Guide To Getting Down", w którym wcieliła się w rozrywkową dziewczynę Danę. Jej postać nie tylko spała z przypadkowymi mężczyznami, ale i lubiła narkotyki! 

 

2/3
Meghan kokaina
screenshot/youtube

Dana miała również kompleks dotyczący swojego biustu. W jednej ze scen pokazała się w obcisłej sukience, po czym złapała się za piersi i zapytała, czy powinna je powiększyć.

Co myślisz? Zbyt zdzirowata? - pytała Markle w jednej ze scen pokazując się w sukience.

3/3
East News

Czy rodzina królewska będzie zadowolona, gdy film trafi do kin? A może zablokują jego emisję? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Zobacz także: Meghan i Kate wciąż rywalizują. Aż ciężko uwierzyć, o jak błahe rzeczy...

Więcej na temat Meghan Markle