Fili Chajzer zostanie ojcem
ONS.pl

Filip Chajzer pisze o ważnej zbiórce pieniędzy, a przy okazji... zdradza płeć i imię dziecka!

Fili Chajzer zostanie ojcem
ONS.pl

Filip Chajzer wkrótce zostanie ojcem. Okazuje się, że dziennikarzowi urodzi się syn! Chajzer na swoim Facebooku zdradził płeć i imię maleństwa, na które oczekują wraz z partnerką, dziennikarką Małgorzatą Walczak. Przy okazji prezenter wspomina o bardzo ważnej zbiórce pieniędzy. Poznajcie szczegóły!

Zobacz: Czytanie w myślach – mentalistyczne sztuczki dla dzieci

Filip Chajzer zdradził płeć i imię dziecka

Filip Chajzer w jednym z postów na Facebooku zdradza, że już wkrótce na świat przyjdzie jego syn, który otrzyma imię... Jerzy! Reporter "DDTVN" wspomina również o zbiórce dla powstańców - akcji, w którą włączył się już jakiś czas temu. W zeszłym roku internauci zebrali aż… 300 000 złotych, Chajzer ma nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej:

Może zamiast zajmować się moją dziewczyną i małym Jerzym (dziękuję z góry za gratulacje) zajmiecie się czymś co nada jakikolwiek sens waszemu istnieniu (chociaż rozumiem pokusę - Gosia wygląda wybornie). Mimo wszystko czekam na informacje o zbiórce dla Powstańców 2017, która właśnie się zaczęła. Stąd dowiecie się dlaczego warto https://youtu.be/CVJ7bSMY4SU a tu informacja dla waszych czytelników - Pieniądze przelewamy na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - 50 1750 0012 0000 0000 3760 9692 Raiffeisen Bank Polski, w tytule "Zbiórka dla Powstańców 2017" Może dzięki wam przebijemy zeszłoroczne 300.000PLN - zachęca do wpłat Chajzer.

Jesteśmy pewni, że zbiórka okaże się sukcesem! Brawo Filip!

Zobacz także: Filip Chajzer padł ofiarą hajtera żartującego ze śmierci jego syna! Ostra reakcja dziennikarza na skandaliczny mem

Filip Chajzer zostanie tatą Jerzego! 

Filip Chajzer zdradził płeć dziecka
Facebook

Zobaczcie o co chodzi w akcji Filipa Chajzera! 

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36