Roksana Węgiel
EastNews

Drugi dzień koncertów w Operze Leśnej właśnie trwa! Na scenie w Sopocie zaprezentowali się już Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Cleo, Kayha, Edyty Górniak, Sarsa czy Sylwia Grzeszczak. Niektóre z występów do samego końca były owiane wielką tajemnicą. Na przykład Edyta Górniak zabroniła nagrywać swoją próbę. Gwiazda poprosiła wszystkich o wyłączenie telefonów komórkowych, gdy śpiewała. 

Po raz pierwszy na Top of the TOP Sopot Festiwal swoje hitowe utwory zaśpiewała też Roksana Węgiel! Jak młodziutka gwiazda poradziła sobie na scenie? Zobaczcie naszą galerię! 

1/3
Roksana Węgiel
EastNews

Popularność Roxie Węgiel przyniosła wygrana w programie"The Voice Kids" i oczywiście zwycięstwo w Eurowizji Junior. Przypomnijmy, gwiazda w 2018 roku zajęła 1 miejsce w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który miał miejsce w Mińsku. Teraz kolejna edycja odbędzie się w Polsce! 

Roxie Węgiel w Sopocie zaśpiewała "Anyone I want to be" i "Dobrze jest jak jest". Jak sobie poradziła? 

2/3
Roksana Węgiel
EastNews

Zdaniem internautów gwiazda poradziła sobie świetnie! 

Roksana była niesamowita! Ewa Farna również 

Pierwszy raz miałam okazję posłuchać Roksany. Przyznam, że zaskoczyła mnie mega pozytywnie jak na swój młody wiek. Bardzo dobrze radzi sobie na scenie i wokalnie - pisaliście w komentarzach na naszym Instagramie. 

3/3
Roksana Węgiel SOPOT ZŁOTA PŁYTA
EastNews

Roxie Węgiel do domu wróciła ze złotą płytą! Piosenkarka otrzymała ją za debiutancką płytę, która ukazała się w czerwcu. Roksanie bardzo gratulujemy!