Anna Lewandowska
1/7
Anna Lewandowska

Wielbicielki Anny Lewandowskiej martwią się o swoją idolkę. Twierdzą, że wygląda na zmęczoną. Pod najnowszym selfie gwiazdy pojawiły się komentarze, w których zaniepokojone fanki napisały Annie Lewandowskiej, że wygląda, jakby potrzebowała odpoczynku.

Anna Lewandowska jest obecnie w 6. miesiącu ciąży, jednak nadal nie przestaje pracować. Niedawno nagrała DVD z ćwiczeniami dla ciężarnych. Pracuje również nad książką dla przyszłym mam. Czy jej intensywna praca przełożyła się na samopoczucie? Wielbicielki żony Roberta Lewandowskiego nie mają wątpliwości. Na jej profilu zamieściły komentarze pełne niepokoju.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska dużo przytyła w ciąży? "Ciągle rosnę" ZDJĘCIE

Wygląda Pani na zmęczoną. Trzeba odpocząć. To też jest ważna umiejętność.

 
Jak patrzę na zamieszczone zdjęcie to widzę zmęczenie. Czas ciąży to magiczny czas. Trzeba go celebrować. Zwłaszcza za pierwszym razem. Forma to nie wszystko. Przy drugiej i trzeciej ciąży tylko mogłam pomarzyć o takiej ilości wolnego czasu dla siebie. Pozdrawiam - czytamy na profilu trenerki.

Anna Lewandowska natychmiast odpowiedziała swoim fankom! Faktycznie czuje się zmęczona? Sprawdź na następnej stronie.

 

Polecamy: Czy to jeszcze zwykłe przemęczenie, czy już nerwica?

2/7
Anna Lewandowska
Instagram

Hahah wręcz przeciwnie:) nigdy nie byłam tak wypoczęta:) bang! Nie trafiony komentarz :) (pisownia oryginalna) - napisała Anna Lewandowska.

Jedna z fanek jednak nie odpuszczała i odpisała swojej idolce.

Też bardzo dobrze znosiłam wszystkie trzy ciąże, ale z całym szacunkiem do Pani, nie do końca wierzę, że jest Pani super hiper wypoczęta każdego dnia. Pozdrawiam raz jeszcze. (pisownia oryginalna)

Anna Lewandowska nie kontynuowała dyskusji. Faktycznie wygląda na zmęczoną?

3/7
Anna Lewandowska po treningu
4/7
Anna Lewandowska w 6. miesiącu ciąży - urodzi córkę
5/7
Lewandowska pokazała zaokrąglony brzuszek
6/7
Anna Lewandowska
7/7
Anna Lewandowska w bikini