Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe

Fani pytają czy Mikołaj z "Love Island" oświadczy się Sylwii. Zaskakująca odpowiedź!

Sylwia i Mikołaj z Love Island
mat. prasowe

Sylwia i Mikołaj po wygranej w programie "Love Island" nadal są parą. Choć początkowo widzowie nie wierzyli w ich uczucie, sądząc, że grali, aby wygrać reality show, szybko okazało się, że faktycznie są w sobie zakochani. Para nie tylko nadal jest razem, ale nawet zamierza wspólnie spędzić święta Bożego Narodzenia. Pojawiają się też plotki o wspólnym mieszkaniu! Teraz Mikołaj zdecydował się odpowiedzieć na pytania od fanów "Wyspy miłości". Niektóre z nich były bardzo osobiste, a jeden z Internautów zapytał wprost, kiedy Mikołaj oświadczy się Sylwii. Zobaczcie, co odpowiedział!

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" zaręczą się?

Fani pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" na bieżąco śledzą, co się dzieje w życiu uczestników reality show. Sylwia i Mikołaj doskonale zdają sobie z tego sprawę i na bieżąco informują swoich fanów nie tylko na temat  swojego życia prywatnego, ale też projektów, w których biorą udział. Ostatnio zwycięzca programu odpowiadał na pytania fanów na Instastories. Jego obserwatorzy są ciekawi, jak układa mu się z Sylwią i padło pytanie o zaręczyny:

Czy ma pan w planach oświadczyć się Syli? - zapytał jeden z Internautów.

Mikołaj Jędruszczak zdecydował się odpowiedzieć na to dosyć osobiste pytanie i zdradził:

Plany planami, rzeczywistość rzeczywistością.

Para nie spieszy się z poważnymi deklaracjami. Oboje są jeszcze młodzi i mają czas na podjęcie decyzji o oświadczynach i ślubie. Jeśli Mikołaj faktycznie zdecyduje się oświadczyć Sylwii z pewnością podzielą się swoim szczęściem z fanami!

 

Mikołaj z Love Island o zaręczynach z Sylwią
Instagram

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiątka z wczorajszej premiery filmu produkcji @polsatofficial pt. „Jak poślubić milionera”💰🧖🏼‍♀️ Wrażenia bardzo pozytywne, zresztą widać to po uśmiechach @sylwia_madenska_official oraz naszej zaprzyjaźnionej pary @loveislandwyspamilosci @mariettafiedor oraz @cancer_survivor_frank 😊🎬 Jednocześnie w tym miejscu chcę wyjaśnić, że wszelkie niejasności i niesnaski zostały między nami wyjaśnione w dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Frankiem. Zamykamy temat i wszystko zostaje po staremu📱🤝 Na jaki film planujecie się wybrać do kina w najbliższym czasie?🤔🎥 #loveisland #wyspamiłości #premiera #cinema #friends #mniejdramatuwiecejbrokatu #sysiaimiki

Post udostępniony przez Mikołaj Jędruszczak (@mikolaj_jedruszczak_official)

 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Love Island
Mat. promocyjne

 

Mikołaj i Sylwia z "Love Island"
Instagram

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08