Na kilka dni przed 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w sieci pojawiło się nagranie z próby Budki Suflera, na której pojawił się Jacek Kawalec. Jak się okazało, gwiazdor serialu "Ranczo" dołączył do zespołu, a swój debiut zaliczył podczas koncertu w Legnicy. Aktor razem z legendarną grupą wykonał między innymi takie hity jak "Memu miastu na do widzenia", czy "Twoje radio" i niestety, fani nie zostawili mu ciepłych słów. Dlaczego?

Reklama

Zobacz także: Nie tylko "Jolka, Jolka" i Budka Suflera! Sprawdź się w QUIZie z największych hitów Romualda Lipki

Jacek Kawalec wystąpił z Budką Suflera podczas finału WOŚP. Fani: "Przykro było tego słuchać"

O tym, że Jacek Kawalec ma dołączyć do Budki Suflera zrobiło się głośno pod koniec ubiegłego roku. Oficjalnie jednak dowiedzieliśmy się o tym dopiero kilka dni temu. Na instagramowym profilu aktora pojawiło się nagranie, na którym zobaczyliśmy go w roli wokalisty legendarnego zespołu.

- Nasza pierwsza wspólna próba z @budka_suflera_official 30.01. zagramy razem dla @fundacjawosp WOŚP. Rozpoczynamy też pracę nad nową płytą z nowymi, niepublikowanymi utworami, które stworzył Niezapomniany Romuald Lipko. Mam nadzieję, że będziecie nam kibicować w tym przedsięwzięciu, a Romek wesprze nas z góry - napisał aktor pod nagraniem.

Zobacz także: Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego to dziś prawdziwy przystojniak! Został aktorem i zagrał w serialu "Bridgertonowie"!

Już wtedy pojawiło się sporo krytycznych głosów od wiernych fanów Budki Suflera. Dla wielbicieli zespołu, zastąpienie genialnego Krzysztofa Cugowskiego jest wręcz niemożliwe. Internauci postanowili jednak dać szansę Jackowi Kawalcowi i czekali na jego występ podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej w Legnicy. Koncert został pokazany m.in. na Facebooku i niestety wygląda na to, że występ aktora, ale także towarzyszących mu jeszcze wokalistów, nie przypadł do gustu fanom zespołu.

Na facebookowym profilu Budki Suflera możemy przeczytać sporo krytycznych komentarzy:

- Coście uczynili z tą Budką Suflera...

- Z cały szacunkiem... ale Krzysztof jest nie do zastąpienia! Z tego pieca już nie będzie takiego chleba....

- Przykro było tego słuchać. Panowie zaoszczędźcie nam takiej żenady w przyszłości.

- Demolowanie legendy

- Moje uszy więdną...

- piszą fani.

Pomimo wielu krytycznych głosów, znaleźli się jednak fani, którzy doceniają nowe brzmienie zespołu:

- Brawo !!!! Bisssss !!!!!

- Super było

- Mnie się podobało

-Pan Jacek Kawalec naprawdę dał radę

Dobry wybór

Pełen szacunek dla legendarnych wokalistów Panów Cugowskiego i Andrzejczaka.

Reklama

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat? Faktycznie Jacek Kawalec i Budka Suflera zasłużyli na taką krytykę, czy jednak Waszym zdaniem występ był dobry?

East News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama