Michał Pazdan
East News

Będzie najmodniejsza fryzura lata? Polscy kibice chcą się ogolić "na Pazdana"!

Michał Pazdan
East News

Fani piłki nożnej deklarują ogolenie głowy "na Pazdana"! Jest jednak jeden warunek. Polska musi zagrać w finale Euro 2016! Czy to się uda? Czas pokaże! Na razie przed naszą reprezentacja ćwierćfinałowy mecz z Portugalią. Jeśli uda się wygrać, a później w zwyciężymy również w finale, na naszych ulicach może wręcz zaroić się od łysych!
 

Zobacz też: Jak Robert Lewandowski stał się królem strzelców i... kampanii reklamowych? Historia Lewego i słodkie zdjęcia z dzieciństwa.

 

Fryzura "na Pazdana" będzie hitem?

Na Facebooku powstało specjalnie wydarzenie "Jak Polska awansuje do finału to obcinam się #NaPazdana!", udział w którym zdeklarowało już ponad 60 tysięcy osób, a niemal kolejnych 80 tysięcy jest zainteresowanych!

Nie wszyscy jednak będą czekać aż do finału. Organizatorzy akcji zapowiedzieli, że zrobią to już gdy Polska zagra w półfinale. Michał Pazdan jest niewątpliwą gwiazdą naszej reprezentacji! Dał się poznać jako wspaniały obrońca. Otrzymał nawet przydomek "czołg nie do zatrzymania". A dzięki doskonałej grze i sympatycznej osobowości, został bohaterem wielu internetowych memów, a już wkrótce być może także... trendsetterem trendów fryzjerskich!

Dołączycie do akcji "na Pazdana"?

Zobacz też: Zobacz Dominikę, piękną żonę fenomenalnego Michała Pazdana! Dołączy do grona WAGs? DUŻO ZDJĘĆ.

 

Ponad 60 tysięcy osób chce się ogolić "na Pazdana"! Warunek? Polska w finale Euro 2016!

Michał Pazdan
East News

Myślicie, że przybędzie nam łysych na ulicach po 10 lipca? ;)

Michał Pazdan
East News

Więcej na temat Euro 2016
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18