Anna Przybylska w studiu Dzień dobry TVN
East News

Na konto hospicjum, które wspierała Anna Przybylska wpłynęło już 225 tysięcy złotych! A to nie koniec

Anna Przybylska w studiu Dzień dobry TVN
East News

Hospicjum, które wspierała Anna Przybylska zebrało już prawie ćwierć miliona zł. Jak informuje „Super Express” - właśnie taka kwota wpłynęła do końca września 2015. Fani wpłacają pieniądze na prośbę bliskich zmarłej aktorki, którzy przed jej pogrzebem apelowali, żeby zamiast kwiatów wpłacać pieniądze na konto hospicjum "Bursztynowa Przystań". A to nie koniec! W rocznicę śmierci aktorki zainteresowanie hospicjum znowu wzrosło.

Na chwilę obecną nie możemy podać konkretnej kwoty. Mamy nadzieję, że ujawnimy ją podczas specjalnego koncertu poświęconego Ani - ksiądz dyrektor Grzegorz Miloch.

Koncert dedykowany pamięci Anny Przybylskiej odbędzie się już 11 października w gdyńskim klubie Atlantic. Na scenie wystąpi Anna Dąbrowska. Dzięki sprzedaży biletów kwota na koncie hospicjum znowu  się powiększy.

Duże datki na hospicjum od fanów Ani Przybylskiej

Najwięcej pieniędzy zebrano tuż po pogrzebie uwielbianej przez Polaków aktorki. Mama Anny Przybylskiej niecały miesiąc po pożegnaniu córki dziękowała darczyńcom za wpłacone pieniądze, których łączna suma wynosiła wtedy 194 300 zł.

W imieniu własnym oraz całej rodziny mojej nieodżałowanej córki, Anny Przybylskiej, a także w imieniu księdza Grzegorza Milocha, pragnę wyjątkowo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy, zgodnie z życzeniem rodziny zmarłej, zamiast uświetnić ostatnią drogę Ani dywanem kwiatów, okazali gest i przekazali choć symboliczną złotówkę na rzecz gdyńskiego stacjonarnego domu hospicyjnego dla dzieci "Bursztynowa Przystań". Kwota uzyskana z tego tytułu na działalność hospicjum dziecięcego już dawno znacząco przewyższyła wszelkie prognozy czy przypuszczenia. Cieszy to tym bardziej, że od dnia pogrzebu minęły już 3 tygodnie, a pieniądze wciąż napływają. Darczyńcy indywidualni, jak i ci ze sfery biznesu podarowali do tej pory olbrzymią łączną kwotę 194 300 zł. To dowodzi, że idea bezinteresownej pomocy bliźnim, a szczególnie cierpiącym dzieciom, jest bliska sercu ogromnej rzeszy Polaków - pisała wówczas Krystyna Przybylska.

Mamy nadzieję, że wielbiciele Anny teraz też nie zawiodą!

 

Zobacz również: Wzruszające słowa mamy Anny Przybylskiej: "Mija rok odkąd zgasło radosne życie mojej córki".

 

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51