Ewelina Lisowska przekazała Kryształową Kulę na aukcję charytatywną
East News

Piękny gest Eweliny Lisowskiej. Przekazała Kryształową Kulę na aukcję charytatywną: Nie było łatwo mi się z nią rozstać

Ewelina Lisowska przekazała Kryształową Kulę na aukcję charytatywną
East News

Ewelina Lisowska przekazała Kryształową Kulę na cele dobroczynne! Zwyciężczyni czwartej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" poinformowała swoich fanów na Facebooku, że nagrodę jaką wywalczyła razem z Tomaszem Barańskim oddała na cele charytatywne. Trofeum piosenkarki trafiło na licytację organizowaną przez Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Kryształową Kulę można licytować jeszcze przez 11 dni. Aktualna cena to 1500 złotych.

Moja kryształowa kula trafiła już na licytację. Jest to nagroda, która ma dla mnie chyba największe znaczenie. Symbol ciężkiej pracy, wytrwałości, pasji i pięknych chwil. Nie było łatwo mi się z nią rozstać, ale wspomnienia zachowam w sercu, a kula niech idzie w świat i czyni dobro! - napisała Ewelina Lisowska.

Fani artystki są zachwyceni jej gestem. Pod wpisem Eweliny Lisowskiej pojawiło się wiele komentarzy w których nie zabrakło gratulacji i słów uznania.

To piękny gest z twojej strony bo wiem ile cię to kosztowało aby tą kryształową kulę zdobyć wielki szacun dla ciebie powinno być wiele takich ludzi którzy robią coś dobrego dla innych z dobrego serca.

 

Piękny gest Ewelino brawo bo kula kosztowała ciebie wiele wysiłku.

 

Jesteś Wielka Jesteś GWIAZDĄ której blask przyćmiewa blask tej kryształowej kuli.

Brawa dla Eweliny Lisowskiej! Trzymamy kciuki, żeby Kryształowa Kula została wylicytowana za jak najwyższą sumę, która wspomoże osoby potrzebujące!

 

Zobacz także: Choć nie była zdecydowaną faworytką, Anna Karczmarczyk wygrała Taniec z Gwiazdami! Jakie nagrody dostała?

 

Ewelina Lisowska przekazała Kryształową Kulę na aukcję charytatywną.

Kryształowa Kula z TzG zostanie zlicytowana.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17