Ewa z Gogglebox jest w ciąży
Instagram

Ewa z "Gogglebox" w poruszającym wpisie! "Najszczęśliwsza na świecie"

Ewa z Gogglebox jest w ciąży
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zamieściła poruszający wpis na Instagramie. Gwiazda dopiero poznaje uroki macierzyństwa i postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.

Wygląda na to, że synek jest dla Ewy całym światem!

Zobacz także: Sylwia Bomba pochwaliła się uroczym zdjęciem córeczki! Mała modelka niebawem kończy rok

Ewa z "Gogglebox. Przed telewizorem" to prawdziwa gwiazda tego programu. Fani uwielbiają jej zabawne komentarze, które padają z jej ust w show TTV. Ewa Mrozowska jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda starała się na bieżąco relacjonować swoje przygotowania do nowej, wielkiej roli.

Ewa Mrozowska z Gogglebox o dziecku

Kiedy na świecie w końcu pojawiło się jej upragnione dziecko, to macierzyństwo stało się dla niej najważniejszą sprawą na świecie! Po kilku tygodniach od porodu Ewa zamieściła wpis, w którym już może podzielić się swoimi przemyśleniami na temat opieki nad maluszkiem. 

Najszczęśliwsza na świecie 👩🏼👶🏼❤️ Leonek jest cudowny, daje trochę pospać ,poznajemy się ❤️👌🏻 nie mamy też większych problemów z zasypianiem ,ale uwielbia wtulony troszkę się pobujać ,puszczamy kołysankę i odlatuje w 15min 😍 polecam stać się na chwile śpiewająca kangurza mamcia 😂🦘 test poduszki wyszedł pomyślnie w szczególności że służy też do zabawy w ciągu dnia i ćwiczenia nóg 🦘😂😆❤️ a jak Wasze maluszki ? Macie lekko czy biedne nie śpicie ?😭💗 - napisała Ewa na swoim Instagramie (pisownia oryg.). 

W komentarzach pod postem gwiazdy "Gogglebox..." pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy nie mogą oderwać wzroku od uroczych zdjęć Ewy z synkiem. 

- Jaki aniołeczek 💙 juz nie mogę się doczekać jak Was zobaczę 💙💙💙

- Ojeju😍😍😍 Słodki widok ♥️

- Ojeju jaki króliczek! 

- Piękny widok 💗🤱🍼

- Jakie to cudowne uczucie widząc Cię taka szczęśliwa 😍😍 - piszą fani Ewy. 

My również nie możemy oderwać wzroku od tych uroczych zdjęć. Widać, że Ewa nie posiada się ze szczęścia! Świeżo upieczonej mamie i Leonkowi życzymy oczywiście dużo zdrowia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najszczęśliwsza na świecie 👩🏼👶🏼❤️ Leonek jest cudowny ,daje trochę pospać ,poznajemy się ❤️👌🏻 nie mamy też większych problemów z zasypianiem ,ale uwielbia wtulony troszkę się pobujać ,puszczamy kołysankę i odlatuje w 15min 😍 polecam stać się na chwile śpiewająca kangurza mamcia 😂🦘 test poduszki wyszedł pomyślnie w szczególności że służy też do zabawy w ciągu dnia i ćwiczenia nóg 🦘😂😆❤️ a jak Wasze maluszki ? Macie lekko czy biedne nie śpicie ?😭💗 ___________________________________________________________________ @kangu_jumping_pad 🦘❤️ #kangoo#mummy#mummysboy#honesweethome#myboy#room#sweetroom#photooftheday#love#forevertogether#good#instalike#goodday#blogger#ilovemyboy#youngmom#babysleep#kangujump#kangupad

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Mały Leonek jest dla Ewy całym światem! 

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13