Ewa Wachowicz
Instagram

Ewa Wachowicz zagrała w filmie z Małgorzatą Sochą!

Ewa Wachowicz
Instagram

Ewa Wachowicz zagrała w filmie i już od 29 listopada będzie można ją oglądać na ekranach kin obok Małgorzaty Sochy! W czym zagrała? W komedii "Jak poślubić milionera”. 

Bardzo się cieszę z mojego debiutu na wielkim ekranie – mówi Ewa Wachowicz. - Jak chyba każda dziewczynka marzyłam w dzieciństwie, by zostać aktorką lub piosenkarką. Za to w dorosłym życiu powtarzałam, że jeśli już miałabym pojawić się w jakimś w filmie, to chciałabym zagrać samą siebie. No i proszę! Marzenia się spełniają. Co ciekawe podobna scena, która się pojawia w filmie, wydarzyła się naprawdę.

Ewa Wachowicz w żółtej sukni, Małgorzata Socha, Justyna Steczkowska
Mat. prasowe

Jaka to scena?

Współpracuję z Fundacją Między Niebem a Ziemią. Podczas jednej z dorocznych charytatywnych akcji również licytowana była kolacja ze mną i sprzedano ją za identyczną kwotę jak w filmie - tłumaczy gwiazda.

O czym jest film "Jak poślubić milionera”?

To komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Odpowiedź już wkrótce w kinach.

Wojciech Mecwaldowski w muszce, Ewa Wachowicz
Mat. prasowe

W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Iwo Rajski, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Paweł Ławrynowicz, Justyna Steczkowska, Julia Wieniawa, Michał Czernecki, Nikodem Rozbicki, Wenanty Nosul, Kornelia Maciejewska, Sławomir Orzechowski, Mikołaj Cieślak, Sebastian Stankiewicz, Julia Kuczyńska, Ewa Wachowicz, Marcin Szczurkiewicz, Katarzyna Kwiatkowska.

Ewa Wachowicz, Małgorzata Socha selfie
Mat. prasowe

Zobacz także: Ewa Wachowicz została malarką? Tylko nam zdradziła, jaki obraz namalowała i na jaką aukcję trafił!

Więcej na temat Ewa Wachowicz
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27