Ewa z Gogglebox jest w ciąży
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" zdradziła płeć i imię dziecka! "Nie będę was dłużej trzymać w niepewności"

Ewa z Gogglebox jest w ciąży
Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła płeć swojego dziecka! Uczestnika programu już za kilka miesięcy przywita na świecie swoje pierwsze maleństwo. Celebrytka postanowiła dłużej nie trzymać fanów w niepewności i na Instagramie podzieliła się szczęśliwą wiadomością. Czy Ewa, tak jak jej koleżanka z planu Sylwia Bomba, urodzi córeczkę? Zobaczcie!

Ewa z "Gogglebox" podała płeć dziecka 

Kilka tygodni temu Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się z internautami radosną nowiną. Wizażystka z programu TTV wyznała, że jest w ciąży. I już za kilka miesięcy wraz z mężem Piotrem zostaną rodzicami. Para niedawno obchodziła 6. rocznicę ślubu!

"Do tej pory się czasem zastanawiam czy to był dobry wybór" - pisała żartobliwie Ewa na Instagramie. 

Celebrytka na początku nie chciała zdradzać płci dziecka, jednak postanowiła dłużej nie trzymać swoich fanów w niepewności. Na Instagramie napisała, że spodziewa się syna! A to oznacza, że córka Sylwii Bomby, Tosia za kilka lat będzie może miała adoratora ;)

A jak na imię otrzyma synek Mrozowskiej? 

Misie nie będę was dłużej trzymać w niepewności , większość z Was trafiła !!!!🥰 będzie chłopiec Leoś 👶🏼💙❗️ Wpadłam w szał zakupowy, wije gniazdko póki siły są 😂👌🏻 wybieram kolory neutralne: szary i biały, trochę mnie nastraszyłyście, że płeć może ulec zmianie 🤪🙈😂 liczę jednak na to że z Leonka nie zrobi się Lea🤪

Zobacz także: Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała zdjęcia ze ślubu! "6 lat temu powiedziałam tak" 

Internauci pogratulowali Ewie chłopca i napisali, aby nie obawiała się, że syn niespodziewanie okaże się córką, bo w dzisiejszych czasach lekarze bardzo rzadko się mylą.

O właśnie mój też od 11 tygodnia jest już chłopcem, więc myśle, że to 100% 😉👶🏼- odpisała fance Ewa. 

I dodała, że od razu czuła, że będzie Leon, poza tym na USG zdecydowanie widać chłopca, więc marne szanse, że ktokolwiek się pomylił.

Ewie i Piotrowi gratulujemy! 

Ewa Mrozowska urodzi syna 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" będzie miała córkę
Instagram

Chłopiec otrzyma na imię Leon 

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" będzie miała córkę
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44