Ewa Kasprzyk z Partnerem
Newsy

Ewa Kasprzyk się zaręczyła, czy wyjdzie za mąż po raz drugi?

Ewa Kasprzyk się zaręczyła, czy wyjdzie za mąż po raz drugi?

Rok temu rozwiodła się po 36 latach małżeństwa. Teraz Ewa Kasprzyk ogłosiła, że się zaręczyła! Czy aktorka wyjdzie za mąż po raz drugi? "Wiek to tylko liczba, ja mam odwagę żyć tak, jak chcę!”, powiedziała w jednym z wywiadów Ewa Kasprzyk ( 63 ). Gwiazda właśnie poinformowała, że od trzech miesięcy jest zaręczona! „To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją”, zażartowała aktorka w rozmowie ze „Zwierciadłem”.

Czy Ewa i jej narzeczony Marcin myślą już o ślubie? 

Zobacz także: Gwiazda "Kogla Mogla" zaręczyła się! Ewa Kasprzyk już planuje ślub?

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

Ewa Kasprzyk: miłość w roli głównej 

Poznali się cztery lata temu w Turcji. On był delfinoterapeutą. Początkowo nic nie zapowiadało, że wakacyjna znajomość przerodzi się w głębsze uczucie. Marcin mieszkał w Turcji, a na Kasprzyk w kraju czekał mąż – 17 lat od niej starszy inżynier budowy statków Jerzy Bernatowicz. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała, że nigdy nie była przekonana do instytucji małżeństwa, ale uległa presji rodziny – ciotki martwiły się, że zostanie starą panną.

Choć Ewa i Jerzy mają różne temperamenty i zainteresowania, udało im się razem przeżyć 36 lat. Gdy pod koniec września w mediach pojawiła się wiadomość, że się rozwiedli, wyszło na jaw, że tak naprawdę nie są małżeństwem… już od roku. Co więcej, od wielu lat nie mieszkali razem i widywali się głównie w weekendy.

Podobno kiedyś oboje stwierdzili, że weekendowe randki dodadzą ich małżeństwu rumieńców i je scementują. Ale tak się nie stało. Aktorkę widywano z innymi mężczyznami, plotkowano o jej romansach. Nie dementowała tego, tylko otwarcie mówiła, że pociągają ją młodsi mężczyźni.

„Kobiety narzekają, że za mało jest prawdziwych mężczyzn. Ci, którzy im się podobają, są już zajęci albo w związkach homoseksualnych. A może po prostu mężczyźni w pewnym wieku nie mogą już sprostać… Naukowcy dowiedli, że po siedemdziesiątce kobieta może mieć lepszy orgazm niż w latach młodości”, mówiła w rozmowie z „Wprost”. „Na logikę: w pewnym wieku kobieta potrzebuje młodszego mężczyzny. To czysta biologia, nieodwracalne prawo natury. Takie związki to oczywiście wciąż tabu. W drugą stronę jest społeczne przyzwolenie”, dodała.

Krótko po informacji o rozwodzie Ewy media obiegły pierwsze zdjęcia paparazzi gwiazdy z nowym partnerem. Widać na nich, że są szczęśliwi. Marcin przeprowadził się dla ukochanej do Polski. Od kilku miesięcy są niemal nierozłączni.

Ewę Kasprzyk i Marcina łączy wyjątkowe uczucie 

Nie zostawiajmy życia na starość, żyjmy każdą chwilą – to dewiza, która przyświeca Kasprzyk. Aktorka nie przejmuje się opiniami internautów ani plotkami krążącymi na jej temat. Nie zastanawia się, czy coś jej wypada, czy raczej nie.

„Wszyscy spodziewają się, że kobieta po sześćdziesiątce powinna już czołgać się w stronę cmentarza. Nie czuję się wyznacznikiem piękna i seksapilu, choć wolę się kojarzyć z seksem niż z geriatrią. Po prostu czasami wyglądam dobrze, a czasami fantastycznie”, śmieje się Ewa. „Ja dziś mogę wyjść w krótkich spodenkach i przyjechać na wywiad rowerem. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy to akceptuje. Kobieta powinna mieć w życiu coś, co kocha, i nie powinien to być tylko mężczyzna. Jeśli ma pasję, każdy facet za nią pójdzie, bo będzie chciał ogrzać się w blasku jej spełnienia. Stawiam na indywidualność i osobowość”, deklaruje.

A pasji jej nie brakuje. Obok aktorstwa Ewa najbardziej kocha podróże i sport. Zwłaszcza tajski boks. Wspólnie z córką, wokalistką Małgorzatą Bernatowicz, wyjechała do Tajlandii na miesięczny obóz treningowy. Co więcej, stoczyła nawet jedną profesjonalną walkę z Iwoną Guzowską! Niedawno aktorka skoczyła ze spadochronem, a kiedy znów będzie ciepło, zamierza wrócić do nauki surfingu.

We wszystkich pasjach kibicuje jej Marcin, któremu podobają się szalone pomysły ukochanej.

– Przy Ewie nie można się nudzić. Ma niesamowite poczucie humoru, dystans do siebie i świata. Czerpie z życia pełnymi garściami – mówi „Party” osoba z otoczenia gwiazdy.

Co jeszcze wymyśli? Trudno przewidzieć, ale na pewno nieraz zaskoczy swoich fanów. Czy zdecyduje się znowu powiedzieć „tak”?

– Ewę i Marcina łączy wyjątkowe uczucie, więc wszystko jest możliwe – dodaje znajoma Kasprzyk.

Ewa Kasprzyk swojego ukochanego poznała cztery lata temu w Turcji.

Ewa Kasprzyk z Partnerem
 

Śmiejąca się Ewa Kasprzyk
East News
Newsy
Ewa Kasprzyk szykuje się go ślubu. Gdzie gwiazda "Kogla Mogla" powie "tak"?
Ewa Kasprzyk po raz kolejny wyjdzie za mąż? Wszystko ma być już zaplanowane.

Ewa Kasprzyk już raz stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka przez ponad 30 lat była związana z Jerzym Bernatowiczem, jednak małżeństwo tej dwójki nie przetrwało próby czasu. Jak donoszą media 63-letnia ulubienica widzów po raz kolejny stanie przed ołtarzem i to w naprawdę bajecznej scenerii. W listopadzie tego roku aktorka zdradziła, że od kilku miesięcy jest szczęśliwą narzeczoną.  Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! - mówiła w wywiadzie dla "Zwierciadła"  Zobacz także:  Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy po 36 latach małżeństwa!  Ewa Kasprzyk planuje ślub. Gdzie odbędzie się uroczystość? Jak donoszą media piękna i utalentowana Ewa Kasprzyk nie tylko przyjęła oświadczyny, ale i zaczęła planować ślub. Aktorkę i jej młodszego partnera Marcina ma łączyć żarliwe, wyjątkowe uczucie, które najwyraźniej mają zamiar niebawem sfinalizować. I to nie w byle jakim otoczeniu. Wybranek gwiazdy to nie tylko delfinoterapeuta, ale i biznesmen, zajmujący się branżą hotelarską. Ewa pochwaliła się, że jej partner jest biznesmenem. Ma hotel w RPA, do którego ostatnio pojechała również jej córka Małgorzata  – podaje „Super Express”, cytując swojego informatora. Jak donosi tabloid, to właśnie tam Ewa Kasprzyk i Marcin panują złożyć sobie przysięgę wiecznej miłości i wyprawić piękne przyjęcie. Hotel narzeczonego aktorki ma znajdować się przy granicy z Mozambikiem. Uroczystość w takim otoczeniu bez wątpienia zaprze dech. Ponoć to właśnie lato jest tą wymarzoną przez Ewę Kasprzyk porą na ślub. Mamy nadzieję, że nic nie pokrzyżuje planów zakochanej...

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem
Newsy
Ewa Kasprzyk rozwiodła się w tajemnicy po 36 latach małżeństwa! 
Rozwód Ewy Kasprzyk. Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem. Kim był?

Zaskakujące wieści podała "Super Express". Według informacji dziennika Ewa Kasprzyk rozwiodła się ze swoim mężem, Jerzym Bernatowiczem. Co ciekawe, sprawa rozwodowa odbyła się już rok temu, z powództwa aktorki, ale dopiero teraz ten fakt ujrzał światło dziennie. Co się stało? Zobacz także:  Ewa Kasprzyk pochwaliła się swoją metamorfozą do filmu! Fani: "Wyglądasz na 20 lat" Ewa Kasprzyk rozwiodła się Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz byli małżeństwem od ponad 36 lat. Już wcześniej zdarzały im się poważne kryzysy (w 2012 roku para próbowała się rozwieść, ostatecznie doszła do porozumienia). Jednak od jakiegoś czasu znów plotkowano, że mają poważny kryzys. I rzeczywiście - od dawna nie byli widziani razem, od lat nie mieszkali razem. W 2019 roku ostatecznie postanowili się rozwieść. Wniosek do sądu złożyła aktorka: Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny. Sprawa była z powództwa Ewy Kasprzyk – potwierdził Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku, w rozmowie z "Super Expressem" Ewa Kasprzyk znana jest z odważnego podejścia do sprawa życia w małżeństwie czy seksu. W jednym z wywiadów bezpardonowo wyznała: Młodsza dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację. A później to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, romantycznego, więc ugania się za młodzikami - powiedziała w wywiadzie dla "Wprost". Ewa i Jerzy mają córkę, wokalistkę Małgorzatę Bernatowicz, która próbowała swoich sił m.in. w "The Voice of Poland" czy "Must be the music". Ich małżeństwo to już przeszłość. Ewa Kasprzyk to jedna z najpopularniejszych polskich...

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z mężem
Newsy
Gwiazda "Kogla Mogla" zaręczyła się! Ewa Kasprzyk już planuje ślub?
Gwiazda "Kogla Mogla" zaręczyła się! Ewa Kasprzyk już planuje ślub?

Ewa Kasprzyk zaręczyła się ze swoim partnerem. Gwiazda „Kogla Mogla” sama pochwaliła się radosną informacją w wywiadzie dla „Zwierciadła”. Aktorka rok temu zdecydowała się na rozwód i wygląda na to, że na dobre zaczęła nowe życie. Czyżby szykowała się też do ślubu? Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Jesienią „Super Express” poinformował, że Ewa Kasprzyk rozwiodła się po 36 latach małżeństwa z Jerzym Bernatowiczem . Aktorka zrobiła to w tajemnicy przed mediami, a sprawa rozwodowa miała miejsce już rok temu. Od tego czasu w życiu aktorki wiele się zmieniło! Obecnie jest szczęśliwie zakochana i teraz sama poinformowała, że zdecydowała się na kolejny krok i zaręczyła się z obecnym partnerem: Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! – ogłosiła Kasprzyk w wywiadzie dla „Zwierciadła”. Wygląda na to, że romantyczne zaręczyny w słonecznej Grecji sprawiły, że para wkroczyła na kolejny etat związku. Co więcej gwiazda mówi o tym, że jest znowu jest gotowa do skoku , czyżby chodziło o ślub? Mamy nadzieję, że Ewa Kasprzyk pochwali się zdjęciami z uroczystości, oczywiście, jeśli się na nią zdecyduje.  Gratulujemy! Zobacz także:  Ewa Kasprzyk w odważnej sesji. Pokazała kawałek ciała  Ewa Kasprzyk z partnerem.    

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak