Sopot - Ewa Farna
EastNews

TYLKO U NAS! Ewa Farna zasiądzie w jury nowego show Polsatu! Czy dlatego odwleka decyzję o macierzyństwie?

Sopot - Ewa Farna
EastNews

Ta jesień będzie należała do Ewy Farnej! Jak donosi nowy "Flesz", wokalistkę już niebawem zobaczymy  w jury nowego show Polsatu "AllTogether Now". Jego formuła to połączenie "Idola" z "X-Factor", a zadaniem początkujących artystów będzie przekonanie setki ludzi i jury, że naprawdę mają talent do śpiewania. A będzie o co walczyć, bo zwycięzca zgarnie wysoką nagrodę pieniężną.

 

Choć we wrześniu minie dopiero rok od ślubu Farnej z Martinem Chobotem, to wszyscy dziennikarze zadają Ewie pytanie, kiedy planuje zostać mamą. Wokalistka niejednokrotnie podkreślała, że rodzina i dzieci są sensem jej życia, dlaczego więc odwleka decyzję o macierzyństwie? Farna nie ukrywa, że ma już serdecznie dość pytań o ciążę.  W mocnych słowach skwitowała sprawę też jej menadżerka.

 

Przeczytaj: Jak Ewa Farna reaguje na komentarze na temat swojej wagi?

 

Ewa Farna jest w ciąży?

Nie każda 25-latka, która wyszła za mąż, musi od razu mieć dzieci. Ewa zostanie mamą, ale najszybciej za kilka lat. Teraz intensywnie pracuje – powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Karolina Kędra.

Gwiazda i jej mąż, planują dzieci, ale dopiero za kilka lat. Teraz skupiają się na pracy, a tej mają co niemiara. Ewa razem z zespołem jest obecnie w letniej trasie koncertowej, będzie też gwiazdą wielu festiwali. Co wcale nie przeszkadza jej cieszyć się urokami życia małżeńskiego.

"To nie tylko papier. Małżeństwo jest cool", mówi Ewa Farna.

 

Przeczytaj także: Kim jest Martin Chobot, mąż Ewy Farnej?

 

Ewa Farna zasiądzie w jury "All Together Now" - nowego show Polsatu.

Ewa Farna na Polsat SuperHit Festiwal 2018
East News

 

Wokalistka i jej mąż Martin Chobot we wrześniu będą świętować pierwszą rocznicę ślubu.

Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna Martin Chobot
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37