Ewa Farna
EastNews

Ewa Farna zagrała koncert podczas pandemii koronawirusa. Obok tego nie przejdziecie obojętnie 

Ewa Farna
EastNews

Ewa Farna wzięła udział w wyjątkowym projekcie. Wraz ze swoim zespołem zagrała kilka koncertów przed blokami seniorów, aby umilić im czas izolacji podczas pandemii koronawirusa. Jednak sam występ to tylko część niespodzianki! Artystka przewidziała również małe podarunki, które zdecydowanie umilą czas emerytom. Ewa ma wielkie serce!

Zobacz także: Tak Ewa Farna bawi się z synkiem na kwarantannie. To wideo trzeba zobaczyć

Ewa Farna zagrała koncerty dla seniorów

Ewa Farna bardzo poważnie podchodzi do tematu koronawirusa. Na co dzień przebywa w domu i również stara się nie opuszczać swojego mieszkania. Po czterech tygodniach izolacji wzięła udział w wyjątkowym projekcie. 

Seniorzy są w grupie największego ryzyka zarażeniem wirusem COVID-19. Dlatego tak ważna jest szczególna dbałość o ich zdrowie. Jednak pozostanie w domu na tak wiele dni może być męczące. Ewa Farna postanowiła umilić czas emerytom przebywającym w domu opieki i zagrała specjalne koncerty przed ich placówkami. Piosenkarka wybrała pięć lokalizacji, w których została postawiona mini scena, na której mogła zagrać. Wszystko odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: 

Wzięłam udział w fantastycznym projekcie "Pod oknami" 👩‍🦳👨🏻‍🦳- zagraliśmy emerytom po kilka piosenek w paru miastach, z bezpiecznym dystansem, bo pod oknami☺️. Rozdaliśmy też kwiaty, filtry do masek, stare filmy na DVD💿 Chcieliśmy im przekazać, ze o nich myślimy, że nie są nam obojętni, wysłaliśmy im trochę radości i uśmiechu🥰. Po 4 tygodniach wyszłam z domu, śpiewałam - dziękuję!🙏🏼

Ten gest na pewno wywołał wiele uśmiechów na twarzach seniorów!

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Ewa Farna obawia się groźnego wirusa? Szczery komentarz artystki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna ma ogromne serce i udowodniła to już nie raz! 

Ewa Farna w sukience w grochy

 

Więcej na temat Ewa Farna koronawirus
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11