Ewa Farna ma już dość diety
ONS

Farna ma już dość swojej diety

Ewa Farna ma już dość diety
ONS

Jakiś czas temu Ewa Farna na łamach miesięcznika "Shape" ogłosiła, że wraz z pomocą profesjonalistów chce zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Pierwszy etap diety gwiazda ma już za sobą, w miesiąc straciła 5 kilo, a swoją nową rewelacyjną figurę zaprezentowała na sylwestrowym koncercie w Warszawie. Dziennik "Fakt" donosi, że wokalistka przechodzi pierwszy kryzys związany ze swoim odchudzaniem.

Tabloid dowiedział się, że Farna największy problem ma z niejedzeniem słodyczy, od których była uzależniona.

- Ewa co prawda zrezygnowała z tłustego jedzenia, ale nie może poradzić sobie bez słodyczy, jest wręcz uzależniona. Rodzice i znajomi muszą jej pilnować, bo gdy nikt nie widzi, Ewie zdarza się podjadać batoniki - wyznawł w rozmowie z "Faktem" znajomy piosenkarki.


Oprócz tego dieta zaczęła źle wpływać na gwiazdę. Artystka miewa straszne wahania nastrojów oraz z powodu odstawienia czekolady stała się bardziej awanturnicza.

- Często jest w złym nastroju i jak nigdy zdarza jej się pokrzykiwać na kolegów. Co chwilę wspomina, że jest wyczerpana i ma dosyć tej całej diety - dodał informator tabloidu.


Miejmy nadzieje, że Ewa Farna wytrwa w swojej diecie do końca. Szkoda byłoby zaprzepaścić cały wysiłek, który gwiazda włożyła do tej pory w walkę o smuklejszą sylwetkę.

Zobacz: Poznaj dietę Ewy Farnej

Ewa Farna Sylwester w Polsacie Show Must Go On Cicho

Więcej na temat Ewa Farna diety gwiazd
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48