Ewa Farna z synem
Instagram

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie synka. Artur to już duży chłopak, lada dzień skończy rok!

Ewa Farna z synem
Instagram

Ewa Farna niedługo będzie świętowała pierwsze urodziny swojego synka. Artur urodził się na początku czerwca 2019 roku i to jest zdecydowanie jeden z najszczęśliwszych dni dla młodej mamy. Ewa bardzo rzadko pokazuje zdjęcia ze swoim dzieckiem, ale z okazji wczorajszego święta wszystkich maluchów zrobiła wyjątek. Artur rośnie jak na drożdżach! 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała syna, ale to jej mama przyciąga uwagę: "Kocica, serio, to nie siostra!"

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie synka. Artur niedługo skończy rok 

Ewa Farna odkąd została mamą całkowicie poświęciła się macierzyństwu. To niesamowite jak szybko minął ostatni rok. Artur za kilka dni będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. W czerwcu świętuje podwójnie! Ewa Farna miesiąc rozpoczęła od pierwszego wspólnego Dnia Dziecka, a niedługo imprezka z okazji roczku! 

Młoda mama pokazała nowe zdjęcie swojej pociechy, a stara się to robić naprawdę rzadko. Z tego, co można wywnioskować po zdjęciu opublikowanym przez Ewę, to Artur jest niezwykle ciekawy świata. Spójrzcie jak słodko się bawi.  

Dzień Dziecka❤️Jeżeli mieć zamkniętą głowę, to tylko w świecie fantazji i radości🙂 Popatrzmy czasami na świat ich oczami.❤️ - napisała pod zdjęciem synka 

Któż z nas nie chciałby czasami wrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa! Pod nowym zdjęciem Arturka pojawiają się już pierwsze urodzinowe życzenia: 

Zdaję się, że już za kilka dni Arturek skończy roczek, więc już teraz wszystkiego najlepszego dla maluszka. Samych radości i dużo zdrówka ❤️🙌🎉🎂🥳😘

To niezwykle radosny miesiąc dla rodziny Ewy.

Zobacz także: Tak Ewa Farna bawi się z synkiem na kwarantannie. To wideo trzeba zobaczyć

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcie synka. Artur lada dzień skończy roczek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa należy do grona mam, które nie dzielą się zbyt wieloma szczegółami z życia swoich dzieci w sieci. Sporadycznie pojawiają się zdjęcia Artura w sieci, jednak Ewa dba o zachowanie prywatności jego wizerunku. Wie jednak, że fani chcą wiedzieć, co się aktualnie dzieje w jej życiu dlatego nie szczędzi anegdotek. To bardzo odpowiedzialna mama. 

Ewa Farna z rodziną
Instagram/Ewa Farna

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36