Ewa Farna w złotej mini
East News

Ewa Farna pokazała syna, ale to jej mama przyciąga uwagę: "Kocica, serio, to nie siostra!"

Ewa Farna w złotej mini
East News

W wielu krajach, także w Czechach, Dzień Matki obchodzi się w drugą niedziele maja. A więc 10 maja świętowała Ewa Farna. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała mamę z wnukiem, czyli synkiem Ewy, Arturem. Mama artystki wygląda znakomicie, a gwiazda nazywa ją... "kocicą"!

Ewa Farna pokazała syna i mamę

Ewa Farna rzadko dzieli się życiem prywatnym w sieci, a więc każde zdjęcie jej synka, Artura, wywołuję radość u fanów. Tym razem jednak całą uwagę przyciąga mama piosenkarki, 51-letnia Karin Farna. I rzeczywiście, tak jak pisze Ewa, wygląda jak jej siostra:

Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra😱), z tym, ktory ze mnie zrobil mame❤️ Pojechalismy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000km z Pragi, do polskiej Gołdapi. Nie bylo to nawet 6 tygodni po narodzinach😅... Ja bylam dla Niego, a moja Mama dla mnie❤️ ... bywa tak, ze czasami wszystko czego potrzebujesz, by czuc sie dobrze, to MIEC MAME PRZY SOBIE - napisała Ewa na Instagramie (pis. oryginalna)

Mama Ewy Farnej z jej synkiem, Arturem

Fani są zachwyceni mamą Ewy:

Twoja mama wygląda świetnie! Trzymaj się Ewka!

Twoja mama jest taka piękna 😍😍😍😍 nie mogę się na patrzeć ❤️

Jaka Mama jest prześliczna - piszą wielbiciele gwiazdy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇨🇿Tahle kooooca je moje mama (ne, neni to segra 😱) spolu s tim, ktery ze me udelal mamu❤️ Jeli jsme takhle vsichni na nas “prvni” koncert, 1000km daleko do Polska, k hranicim z Ruskem. Bylo to na konci sestinedeli😇. Docela husty, rikala jsem si... Ale dali jsme to, a uplne v pohode! Ja tam byla pro Nej, a moje Mama pro me❤️ ... protoze obcas vsechno co potrebujete ke spokojenosti, je MIT MAMU NA BLIZKU. #denmatek #mamajenejvic #bytmamoujenejvic #happymothersday #ditepotrebujemamu #blizkost #spolu #prvnirocniknovehosvatku —————————————— 🇵🇱Ta kocica to moje mama! (tak, serio to nie siostra😱), z tym, ktory ze mnie zrobil mame❤️ Pojechalismy tak na nasz “pierwszy” koncert, ponad 1000km z Pragi, do polskiej Gołdapi. Nie bylo to nawet 6 tygodni po narodzinach😅... Ja bylam dla Niego, a moja Mama dla mnie❤️ ... bywa tak, ze czasami wszystko czego potrzebujesz, by czuc sie dobrze, to MIEC MAME PRZY SOBIE.

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

A Wy jak będziecie świętować Dzień Matki, który u nas wypada 26 maja?

Ewa Farna z rodziną
Instagram/Ewa Farna

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48