Farna panikuje przed pierwszą sesją
Profesorzy nie są dla niej litościwi
1/5
Farna panikuje przed pierwszą sesją

Ewa Farna ostatnio została jurorką w czeskim "Idolu". Wokalistka pracę na planie programu musi pogodzić z nauką w Warszawie. Jak wiadomo,  piosenkarka jest na pierwszym roku prawa. Kierunek studiów jaki wybrała nie należy do najłatwiejszych, ale wykształcenie jest dla niej priorytetem. Zupełnie inaczej niż w przypadku Eweliny Lisowskiej. Zobacz: "Pracowałam w starostwie powiatowym. Studia nie są mi potrzebne"

Gwiazda za kilka dni rozpocznie na studiach swoją pierwszą sesję, więc zaczęła ostro zakuwać i na swoim Facebooku pokazała jak to wygląda.  Robiąc "głupie miny" zademonstrowała wszystkie fazy wchłaniania wiedzy. Jak dla nas, na zdjęciach Ewa wygląda uroczo :)

Może profesorzy po zobaczeniu tej galerii będą bardziej litościwi dla Ewy?

Zobacz: Farna oblewa się wodą i tańczy na stole przed kamerami

2/5
Farna panikuje przed pierwszą sesją

- Cztery miny do zlej gry:-) - tak nazwała swoją mini galerię Ewa Farna, na której prezentuje swoje miny podczas przyswajania wiedzy z logiki.

3/5
Farna panikuje przed pierwszą sesją

- Faza studiowania "Rezygnacja". Goraczka, malo snu, duzo roboty i szukanie jakichkolwiek bezsensownych pretekstow do tego, bys mogl sie sam przed soba usprawiedliwic, ze nie ma czasu na nauke?! Tak, znam to. Ale koniec. Nawet poprzez goraczke trzeba wziac sie ostro za na(l)uke;-) ( nie szukaj powiazania logicznego pomoedzy zdjeciem i trescia tekstu) - jak widać Farna ma tyle zaległości w nauce, że nie wie za co się zabrać ;)

4/5
Farna panikuje przed pierwszą sesją

- Hyy...what? Sprawdzenie tresci ksiazki do Logiki. I inteligentny wyraz twarzy sygnalizujacy absolutne zrozumienie.. - Ewa zabrała się za logikę. A jak wiadomo, ten przedmiot na studiach jest dość trudny do ogarnięcia.

5/5
Farna panikuje przed pierwszą sesją

- Druga- niczym zdziwienie "podkamerowe" wyplywajace z kwantum stron do wkuwania. - Mimo natłoku pracy Ewa zabrała się do zakuwania regułek.

Więcej na temat Ewa Farna