Ewa Farna wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Ewa Farna odrzuca intratne propozycje! Dlaczego? Chodzi o jej syna

Ewa Farna wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Ewa Farna zawiesi karierę? Pod koniec maja piosenkarka została mamą. Gwiazda i jej mąż, Martin Chobot, powitali na świecie synka Artura. Mimo tego że na początku nie było jej łatwo, artystka nie zrezygnowała z grania koncertów i kilka tygodni po porodzie wróciła na scenę. Ewa podkreślała, że teraz jest jeszcze bardziej zorganizowana i przy pomocy bliskich udaje jej się godzić obowiązki mamy ze sprawami zawodowymi.

Do tej pory, zwłaszcza w grudniu, jej muzyczny kalendarz był wypełniony po brzegi.  Ale w tym roku Ewa Farna postanowiła wprowadzić kilka ważnych zmian. Jakich?

Ewa Farna zawiesi muzyczną działalność?

Jak donosi "Flesz", wokalistka otrzymała propozycje zagrania kilku koncertów świątecznych. Na swoich sylwestrowych scenach chciały ją też zobaczyć największe stacje telewizyjne. I choć Ewa mogła zainkasować za te występy nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych i zgromadzić na swoim koncie okrągłą sumę, to większość z tych zaproszeń odrzuciła! Dlaczego?

Boże Narodzenie to dla Ewy i jej rodziny wyjątkowy czas, dlatego ułożyła swój grafik muzyczny tak, by już tydzień przed świętami mieć wolne. A nadchodząca Gwiazdka będzie dla Ewy i jej męża Martina wyjątkowa, bo po raz pierwszy spędzą ją z synkiem Arturem i chcą się do niej przygotować – powiedziała „Fleszowi” znajoma piosenkarki.

Ewa Farna i Martin Chobot nadchodzące Boże Narodzenie spędzą w Czechach. Razem z całą rodziną już nie mogą się doczekać wspólnych chwil z małym Arturem. Chłopiec na pewno dostanie mnóstwo pięknych prezentów. Ale w ten magiczny czas Farna nie zapomniała ani o potrzebujących, ani o swoich fanach! Ewa cały czas angażuje się w działalność charytatywną. A już 31 grudnia szykuje muzyczną niespodziankę dla wielbicieli jej talentu –  zagra dla nich pełen koncert podczas miejskiego Sylwestra Wrocław Respect.

Więcej o Ewie Farnej przeczytasz w nowym "Fleszu"!

Flesz okładka
Flesz

To będzie pierwsza Gwiazdka Ewy Farnej i jej męża Martina Chobota z synkiem Arturem

Ewa Farna z mężem, Martinem Chobotem i synem Arturem
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48