Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Farna oceniła występ Dody
ONS
Newsy

Farna oglądała występ Dody na EMA w... toalecie. Ma jedno "ale"

Ewa podzieliła się z nami swoimi wrażeniami

Występ Dody otwierający galę Eska Music Awards 2014 wzbudził wiele emocji. Jedni rozpływają się w zachwytach nad efektownym show gwiazdy, inni sugerują, że wspomagała się playbackiem. Efekt został jednak osiągnięty, bo od piątku temat ten rozgrzewa internautów. Przypomnijmy: Na scenie z Dodą szaleli uczestnicy Warsaw Shore. Zdradziła nam dlaczego ich zaprosiła

Na imprezie występowała również Ewa Farna, który prywatnie zna się z Dodą, a obie wokalistki często podkreślają wzajemną sympatię. Jak występ koleżanki ocenia Ewa? W rozmowie z AfterParty.pl Farna przyznała, że show Dody obejrzała dopiero dzień później w... toalecie. Wokalistka docenia fakt, iż Rabczewska włożyła dużo pracy w przygotowanie występu, choć wolałaby usłyszeć ją znowu w autorskim repertuarze. Całe show Dody na Esce ocenia jednak bardzo pozytywnie.
 

Jak byłam dzisiaj w toalecie, zawsze mam ze sobą komórkę i oglądam te najnowsze rzeczy (śmiech) i widziałam właśnie, że był występ Dody, więc obejrzałam - nie na live, ale na YouTube. Wrażenia bardzo pozytywne, dała radę - super, że tyle razy się przebrała, było widać, że sporo pracy w to włożyła, nie tylko nad kostiumami, ale przygotowaniem wszystkiego, tego całego show. Od niej się chyba dużo oczekuje, bo ona zawsze daje show, zawsze pokazuje się topowo. Ja tylko wolę ją w jej piosenkach, więc bardzo bym chciała, żebym mogła usłyszeć ją znowu z jej utworami. Ale myślę, że to był tylko taki projekt i nie będzie śpiewała coverów - wyznała w rozmowie z nami Farna.


Zgadzacie się z Farną? Anegdotka o oglądaniu filmów w łazience nas rozbroiła.

Zobacz: Mamy całe show Dody z EMA 2014. Zaśpiewała przeboje wielkich gwiazd


Doda i Paweł z Warsaw Shore na Eska Music Awards 2014

Doda na Eska Music Awards 2014:

Doda o uczestnikach Warsaw Shore na EMA 2014
ONS
Newsy
Na scenie z Dodą szaleli uczestnicy Warsaw Shore. Zdradziła nam dlaczego ich zaprosiła
Artystka o kulisach swojego show

Od kilku tygodni Doda zapowiadała, że na otwarcie gali Eska Music Awards 2014 zrobi efektowne show i słowa dotrzymała - o wczorajszym występie gwiazdy mówią wszyscy. Wokalistka zaśpiewała znane przeboje zagranicznych wykonawców, a na scenie działo się naprawdę wiele. Przypomnijmy: Mamy całe show Dody z EMA 2014. Zaśpiewała przeboje wielkich gwiazd W trakcie swojego występu Doda przemyciła kilka niespodzianek. Jedną z nich była obecność uczestników reality-show "Warsaw Shore" . Panowie z Pawłem na czele pojawili się w seksownych strojach na scenie podczas wykonywania numeru "Blurred Lines", który Doda zinterpretowała z żeńskiej perspektywy. W rozmowie z AfterParty.pl gwiazda zdradziła, że chłopcy z "Warsaw Shore" mają duże poczucie humoru oraz świetne ciała i jest zadowolona z ich występu.   Oni po prostu idealnie się wpasowali w klimat tego numeru. Są wyluzowani, mają dystans, są dobrze zbudowani i z poczuciem humoru. Pomogli mi w dużym stopniu podejść do tej piosenki w taki sposób pastiszowy (...) Nie będę ukrywać, bo nie mam takiej złośliwej natury i zawistnej, więc powiem naprawdę szczerze, że obojętnie co by się o nich mówiło, dali świetnie radę i podeszli do tego bardzo profesjonalnie i jestem z nich zadowolona - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Doda. Cała rozmowa z Dodą o kulisach wczorajszego show poniżej. Zobacz: Doda dała czadu na Eska Music Awards 2014. Przebierała się sześć razy! Paweł z Warsaw Shore poszedł na studia. Temat jego pracy może dziwić Wojna w Warsaw Shore. Paweł zdradził kulisy konfliktu z Trybsonem Spięcie w Warsaw Shore: Paweł wypiera się związku z Eweliną, a ona na to... Duża Ania z Warsaw Shore powiększyła usta. Ich rozmiar jest szokujący   ''''+''''ipt>''''); //--> Doda na Eska Music Awards 2014:

Problemy Lisowskiej na EMA 2014
ONS
Newsy
Lisowska nieźle się wkurzyła na EMA 2014. To dlatego nie wyszła do mediów po występie
Ta historia przytrafiła się jej już drugi raz

Podczas wczorajszej gali Eska Music Awards 2014 pojawiło się wiele polskich gwiazd muzyki. Po występach niemal każda z nich z uśmiechem pozowała fotoreporterom i cierpliwie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Niemal - bo na ściankę nie wyszła m.in. Ewa Farna , która tuż po występie odjechała z całym zespołem. Przypomnijmy: Farna wystąpiła na Esce w prześwitującej sukience. Nie chciała pozować Podobnie rzecz się miała z Eweliną Lisowską - młoda wokalistka nie pojawiła się w press roomie. Można się jednak domyślać, że powodem była historia, która przydarzyła się Ewelinie już rok temu na tej samej gali. Lisowska podczas swojego występu z singlem "We Mgle" nie miała włączonego odsłuchu słuchawkowego. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że wydatnie wpłynęło to na jej występ, mimo wysiłków wokalistki, aby zaśpiewać bez wspomnianego odsłuchu. Oglądaliście wczoraj Eska Music Awards 2014? Dało się usłyszeć podczas występu Lisowskiej, że coś jest nie tak? Zobacz: Lisowska wściekła na ekpię EMA: "Uniemożliwili mi dobry występ " Gwiazdy na gali EMA 2014 w Szczecinie:

Newsy
LvsD
Ewelina Lisowska czy Ewa Farna? Czyj występ był lepszy na Eska Music Awards 2014?

<b>Ewelina Lisowska</b> czy <b>Ewa Farna</b>? Czyj występ był lepszy na Eska Music Awards 2014?

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner