Farna oceniła występ Dody
ONS

Farna oglądała występ Dody na EMA w... toalecie. Ma jedno "ale"

Farna oceniła występ Dody
ONS

Występ Dody otwierający galę Eska Music Awards 2014 wzbudził wiele emocji. Jedni rozpływają się w zachwytach nad efektownym show gwiazdy, inni sugerują, że wspomagała się playbackiem. Efekt został jednak osiągnięty, bo od piątku temat ten rozgrzewa internautów. Przypomnijmy: Na scenie z Dodą szaleli uczestnicy Warsaw Shore. Zdradziła nam dlaczego ich zaprosiła

Na imprezie występowała również Ewa Farna, który prywatnie zna się z Dodą, a obie wokalistki często podkreślają wzajemną sympatię. Jak występ koleżanki ocenia Ewa? W rozmowie z AfterParty.pl Farna przyznała, że show Dody obejrzała dopiero dzień później w... toalecie. Wokalistka docenia fakt, iż Rabczewska włożyła dużo pracy w przygotowanie występu, choć wolałaby usłyszeć ją znowu w autorskim repertuarze. Całe show Dody na Esce ocenia jednak bardzo pozytywnie.
 

Jak byłam dzisiaj w toalecie, zawsze mam ze sobą komórkę i oglądam te najnowsze rzeczy (śmiech) i widziałam właśnie, że był występ Dody, więc obejrzałam - nie na live, ale na YouTube. Wrażenia bardzo pozytywne, dała radę - super, że tyle razy się przebrała, było widać, że sporo pracy w to włożyła, nie tylko nad kostiumami, ale przygotowaniem wszystkiego, tego całego show. Od niej się chyba dużo oczekuje, bo ona zawsze daje show, zawsze pokazuje się topowo. Ja tylko wolę ją w jej piosenkach, więc bardzo bym chciała, żebym mogła usłyszeć ją znowu z jej utworami. Ale myślę, że to był tylko taki projekt i nie będzie śpiewała coverów - wyznała w rozmowie z nami Farna.


Zgadzacie się z Farną? Anegdotka o oglądaniu filmów w łazience nas rozbroiła.

Zobacz: Mamy całe show Dody z EMA 2014. Zaśpiewała przeboje wielkich gwiazd


Doda na Eska Music Awards 2014:

Więcej na temat Doda Ewa Farna Eska Music Awards
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53