Ewa Farna wróciła do pracy po porodzie
Instagram
EXCLUSIVE

Ewa Farna szczerze o swoim powrocie do pracy! Żałuje, że zaczęła koncertować tak szybko?

Ewa Farna wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Ewa Farna nie zwalnia tempa! Zaledwie miesiąc po narodzinach synka - Artura wokalistka wróciła na scenę. Wiele osób nie rozumiało jej decyzji i krytykowało za to, że nie pozwoliła sobie na dłuższy urlop macierzyński. W końcu inne gwiazdy, jak choćby Agnieszka Sienkiewicz zdecydowały, że najbliższe kilka miesięcy chcą spędzić przy dziecku, a praca może zaczekać.

Jak czytamy w najnowszym magazynie "Party", Ewa Farna nie przejmuje się tym, co mówią ludzie i robi tak, jak jej podpowiada serce.

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza – mówi w rozmowie z "Party" wokalistka.

Co więcej, Ewa już planuje kolejną trasę koncertową. 14 sierpnia Ewę zobaczymy ją na scenie Top of the Top Festivalu w Sopocie, gdzie zaśpiewa kilka swoich hitów. Potem, wraz z zespołem, będzie występować w Czechach.

Nie da się ukryć, że Farna jest w znakomitej formie – nie tylko na scenie. A macierzyństwo ewidentnie jej służy.

Macierzyństwo jest bezwarunkowo na pierwszym miejscu, ale jak zapowiedziałam, uważam, że to się nie wyklucza z tym, by od czasu do czasu spędzić razem nie 24 h na dobę, ale "tylko" skandaliczne 22,5 h – tłumaczy Ewa Farna na swoim Instagramie.

Więcej o Ewie Farnej przeczytasz w nowym "Party".

Agnieszka Sienkiewicz i Ewa Farna na okładce "Party"

Ewa Farna wróciła do pracy miesiąc po narodzinach synka.

Ewa Farna forma po ciąży
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39