Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem!
Instagram
1/5
Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem!
Instagram

Ewa Farna zdradziła, z kim chciałaby spędzić wymarzonego sylwestra. Piosenkarka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że w ostatnich 12 latach zaledwie jeden raz mogła spędzić sylwestrową imprezę poza sceną. Tak też będzie i w tym roku. Gwiazda razem ze swoim zespołem zaśpiewa podczas wielkiej imprezy organizowanej przez stację Polsat. Czy Ewa Farna żałuje, że ostatni dzień w roku musi pracować? Czy chciałaby częściej spędzać ten magiczny wieczór na prywatnej imprezie z rodziną lub ze znajomymi?

 

Zobaczcie, jak i z kim Ewa Farna chciałaby spędzić wymarzonego sylwestra! Odpowiedź gwiazdy na następnej stronie.

 

Zobacz także: Sylwester 2017 z Polsatem, TVN-em czy TVP? Wiemy, czym największe telewizje zaskoczą nas w tym roku! Które gwiazdy pojawią się na scenie?

2/5
Ewa Farna
Facebook/Ewa Farna

Ewa Farna żałuje, że po raz kolejny sylwestra spędzi na scenie? Nic bardziej mylnego! Piosenkarka w rozmowie z "Faktem" przyznała, że uwielbia witać nowy rok w pracy! 

Jak to się mówi – jaki Nowy Rok, taki potem cały rok, więc na Sylwestra staram się śpiewać. Od 12 lat w ostatni dzień roku prawie zawsze występuję. Tylko raz w życiu uczestniczyłam w imprezie sylwestrowej z przyjaciółmi. Ale tak mają muzycy - pracują, kiedy inni się bawią. Bardzo lubię być na scenie, więc mi to nie przeszkadza- przyznała gwiazda. 

A gdyby mogła zmienić swoje sylwestrowe plany, to jak i z kim chciałaby spędzić ostatnią noc w roku? Z mężem i z zespołem! :)

W ostatni dzień roku najbardziej lubię być z moim zespołem i mężem. I właśnie dlatego zawsze gramy. Lubię te dwudniowe przygotowania pełne prób i potem śpiewanie na mrozie. Jestem pięknie ubrana i po występie zawsze czeka mnie balanga z moją ukochaną ekipą. Bawię się naprawdę doskonale- zapewnia w wywiadzie. 

Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: Ewa Farna przeszukana przez BOR! "Widzieli nawet moje majtki"!

 

3/5
Ewa Farna na Sylwestrze Polsatu 2017/2018

Przypominamy, że Ewa Farna już za kilka dni wystąpi na sylwestrowej imprezie Polsatu. 

Zobacz: Farna, Grzeszczak, a może Szroeder? Na czyj występ podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów czekasz najbardziej?

4/5
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

Piosenkarka zaledwie kilka miesięcy temu wyszła za mąż. Jak widać szczęśliwa żona Martina nie wyobraża sobie innego sylwestra niż ze swoim ukochanym! 

5/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

A Wy macie już plany na sylwestra? 

Więcej na temat Ewa Farna