Ewa Farna jest fanką Dody
Akpa/ONS

Farna ma bzika na punkcie Dody: Bardzo się nią jaram

Ewa Farna jest fanką Dody
Akpa/ONS

Podczas tegorocznej gali TeleKamer Ewa Farna miała okazję po raz pierwszy na dłużej zamienić kilka słów z Dodą. Wokalistki najwidoczniej nadają na podobnych falach, gdyż szybko umówiły się na spotkanie. Przypomnijmy: Farna i Doda umówiły się na wspólne bieganie

Farna od dawna podziwia swoją starszą koleżankę. Można powiedzieć nawet, że jest jej wielką fanką. Świadczyć o tym ma wypowiedź Ewy, której udzieliła TVN. Wokalistka wypowiadała się o Dodzie w samych superlatywach, nie szczędziła jej komplementów:

- Wygląda zawsze tak przepięknie. Jak na nią patrzę, to zakochuję się po raz pięćdziesiąty. Ona po prostu wygląda zawsze fantastycznie. Przepiękna. Ma super nogi, super stroje. Ja nie wiem... bardzo, bardzo się jaram. Kiedy przechodzi, to jest w ogóle ahh... gwiazda idzie. Ja to tak odczuwam, bo może to jest efekt tego, że od małego słuchałam Virgin, Dody, a teraz mogę ją spotkać - powiedziała Farna w rozmowie z TVN.


Ostatnio Doda zasypywana jest komplementami ze wszystkich stron. Rabczewska na łamach kolorowych magazynów mogła przeczytać pochlebstwa m. in. od Joanny Horodyńskiej, Karoliny Malinowskiej czy samej Kelly Osbourne (zobacz: "Jest piękna i słodka"). Słowa Ewy potwierdzają, że ostatnia zmiana wizerunku wyszła Rabczewskiej na dobre.

A wy którą z nich bardziej "jaracie się"?

Doda wraca z nagrania programu Kuby Wojewódzkiego:

Więcej na temat Doda Ewa Farna
Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08