Kelly Osbourne o Dodzie w Small Talk Gosi Boy
ONS

Kelly Osbourne pod piorunującym wrażeniem Dody: Jest piękna i słodka

Kelly Osbourne o Dodzie w Small Talk Gosi Boy
ONS

Kelly Osbourne w zeszłym tygodniu odwiedziła Polskę. Gwiazda w naszym kraju promowała swój program "Fashion Police", który można oglądać na kanale E! Entertainment. Hollywoodzka wyrocznia stylu spędziła w Warszawie kilka dni, przez co miała sporo czasu, aby udzielić wywiadów.

Wielu dziennikarzy prosiło Kelly, aby wypowiedziała się i oceniła stylizację polskich gwiazd. Najwięcej komplementów zebrała Doda. W rozmowie z "Super Expressem" Osbourne stwierdziła nawet, że "chciałaby tak wyglądać, jak Dorota". Gosia Boy w swoim internetowym talk show "Small Talk" również poprosiła Brytyjkę o ocenę modowych looków Rabczewskiej.

- Jest fajna. Przypomina mi kogoś, kto chciałby upodobnić się do Rihanny. Ale myślę, że jest naprawdę piękna i słodka. Lubię, kiedy ludzie potrafią bawić się modą i ona to robi - wyznała Kelly.


Doda ostatnio przeszła kolejną modową metamorfozę i jak widać zmiana ta wyszła jej na dobre. Komplementy ze strony hollywoodzkiej gwiazdy świadczą o tym, że wokalistka śmiało może reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Przypomnijmy, że w zeszłym roku stylizacje Doroty wpadły w oko ludziom z otoczenia Jennifer Loepz i Rihanny. Zobacz: O co styliści Rihanny i J.Lo prosili Dodę?

Kelly Osbourne ocenia Dodę w "Small Talk" Gosi Boy


Kelly Osbourne ocenia Dodę w "Small Talk" Gosi Boy


Zagraniczne media o sukcesach Dody:

Więcej na temat Doda Kelly Osbourne Gosia Boy
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43