Ewa Farna czwartym jurorem X-Factor
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Ewa Farna CZWARTYM JUROREM X-Factor!

Ewa Farna czwartym jurorem X-Factor
ONS

Kilka godzin temu oficjalna strona "X-Factor" podała nazwiska 10-u gwiazd, które walczą o fotel czwartego jurora 4. edycji popularnego show. Wśród gwiazd znalazła się Ewa Farna. Sympatyczna artystka okazała się bez konkurencyjna i w naszej sondzie na stronie zgarnęła ponad 50% wszystkich głosów (zobacz).

Teraz stacja oficjalnie poinformowała, że to właśnie czeska wokalistka dołączy do Tatiany, Czesława i Kuby, który niedawno naśmiewał się z jej odzyskanego prawa jazdy. Zobacz: "Grozi połamaniem pozostałych organów"

20-letnia wokalistka to świetna kandydatka na jurorkę, bo ma już doświadczenie nabyte dzięki błyskotliwej solowej karierze i udziałowi w czeskim programie "Superstar", będącym odpowiednikiem "Idola". Farna była też gościem specjalnym w polskim "X Factorze", gdzie wspierała Czesława Mozila. Wygląda na to, że zadomowiła się w programie na dobre - czytamy w komunikacie wystosowanym do mediów.


Dobry wybór? Czy Ewa Farna tak samo rozgrzeje publiczność w Polsce, jak w czeskim "Idolu"? Przypomnijmy: Farna robi furorę w czeskim programieEwa Farna z nowym chłopakiem:

Więcej na temat Ewa Farna X-Factor
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48