Ewa Farna w szarym kapeluszu wychodzi z DDTVN

Ewa Farna prześladowana przez psychofanów: "Takie dziwne uczucie"

Ewa Farna w szarym kapeluszu wychodzi z DDTVN

Ewa Farna ma psychofanów! W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyznała, że boi się osób, które narzucają się jej bliskim, śledzą ją i chcą wiedzieć wszystko o jej życiu. 

Ewa Farna boi się psychofanów

Zawsze znajdą się takie dziwne osoby, które przychodzą i mówią mi, że wiedzą wszystko na mój temat. Wiedzą, gdzie moja siostra chodzi do przedszkola. Przychodzą do mojego taty do firmy i chcą z nim porozmawiać o mnie. Są tacy, którzy czekają przed domem. Albo śpią w tych samych hotelach na trasie koncertowej, by móc mnie rano zobaczyć przy śniadaniu. Robią mi zdjęcia, jak siadam bez makijażu i trzymam się za rękę z chłopakiem. Chcą na mnie popatrzeć. To jest takie dziwne uczucie... Ja się tego trochę boję!" - wyznała Ewa w wywiadzie radiowym, na który powołuje się portal se.pl.

Większość gwiazd ma swoich psychofanów, ale nie w każdym przypadku ogranicza się to tylko do śledzenia. Psychofanka Robert Janowskiego groziła jego żonie Monice, przez co ukochana prezentera trafiła do szpitala. Z kolei psychofan Małgorzaty Foremniak prześladował ją miesiącami, a nawet podawał się za jej menadżera, dlatego w końcu aktorka zgłosiła sprawę do sądu. Czy Ewa Farna posunie się do tak drastycznych rozwiązań? Wyobrażamy sobie, że taka sytuacja nie jest z pewnością dla niej komfortowa...

ZOBACZ: Ewa Farna zachwyca się swoim chłopakiem na Instagramie... Rzeczywiście taki sexy?

 

Ewa Farna na konferencji TVP

Ewa Farna w czarnym płaszczu i botkach, sukience z metalowymi ozdobami
ons.pl

 

Ewelina Lisowska i Ewa Farna po konferencji sylwestrowej TVP

Ewelina Lisowska w czarnych spodniach, Ewa Farna w czarnym płaszczu

 

Ewa Farna przed budynkiem TVN

Ewa Farna

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22