Ewa Chodakowska znika z Facebooka?

Ewa Chodakowska znika z Facebooka?! "Muszę się z Wami rozstać..." Co się stało?

Ewa Chodakowska znika z Facebooka?

Ewa Chodakowska znika z Facebooka?! Uspokajamy wszystkie fanki najsłynniejszej trenerki w Polsce - Ewa żegna się ze swoimi fanami zaledwie na 10 dni. Okazuje się bowiem, że gwiazda sportu wyjechała na wakacje! Chodakowska przyznała, że po raz pierwszy od kilku lat nie będzie mogła być aktywna na swoim profilu na Facebooku.

Pierwszy raz od prawie pięciu lat prowadzenia tej strony muszę sie z Wami rozstać. (...) Przez ostatnie - prawie - piec lat, nie rozstałam sie z Wami nawet na jeden dzień .. bez względy na sytuacje .. weekendy, święta, okazje, wyjazdy etc ... Pokazuje Wam jak trenuje, jem, odpoczywam...jak spędzam czas z mężem wszystko w imię motywacji, która jak widać MEGA SIE SPRAWDZA Tym razem zupełnie poza standardowym wakacyjnym sezonem zabieramy sie na wyprawę .. trochę inną niż wszystkie dotychczasowe bo znalezienie internetu / zasięgu tam gdzie sie udajemy można śmiało przyrównać do poszukiwania życia na Marsie - napisała Ewa Chodakowska (pisownia oryginalna).

Okazuje się, że wyjazd zaplanował mąż Ewy Chodakowskiej. Bilety do Afryki były dalszą częścią prezentu urodzinowego i jak sama trenerka przyznaje, podróż na safari od wielu lat była jej największym marzeniem.

Od początku naszej znajomości wiedział, ze marzy mi się safari. Nasza wyprawa to kontynuacja mojego prezentu urodzinowego... nie chciałam się szczególnie afiszować, ale Lelka muszę oficjalnie pochwalić. zorganizował wszystko na najwyższym poziomie rozpoczynając od samego lotu po każdy najmniejszy szczegół wyprawy. Ekscytacja wylewa mi się uszami !!

Musimy przyznać, że taki mąż to prawdziwy skarb! Zaledwie kilka tygodni temu zorganizował dla Ewy wielką imprezę niespodziankę, na której bawiło się około 100 osób z Polski i Grecji, a teraz zabrał swoją żonę na wymarzone wakacje!

 

Zobacz także: Ewa Chodakowska o podróbkach i zarobkach na Instagramie: "Zaglądanie ludziom do portfela... Wstyd!"

 

Ewa Chodakowska wyjechała na wakacje.

Mąż Ewy Chodakowskiej przygotował dla niej niespodziankę.

Więcej na temat Ewa Chodakowska wakacje gwiazd
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36