Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska Instagram

Ewa Chodakowska z mężem na wakacjach w Grecji. Gorące zdjęcia!

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska Instagram

Ewa Chodakowska na wakacjach w Grecji

Grecja to ulubiony kierunek wakacyjny Ewy Chodakowskiej. Gwiazda przed laty mieszkała w tym kraju i to tam poznała miłość swojego życia - męża Lefterisa. Gdy tylko Ewa wylądowała na wyspie Mykonos, napisała na swoim Instagramie:

"Jestem Polką, ale w moim rodzinnym domu Grecja od zawsze miała swoje szczególne miejsce... Moje dwie siostry mieszkały w Grecji długie lata - mój Tata pomieszkiwał... przywoził oliwę z oliwek i grecką muzykę, która rozbrzmiewała na cały nasz dom... do dziś pamiętam złość kiedy jako dziecko nie rozumiałam "o czym ten pan śpiewa" .. W moim domu prawie wszyscy znają grecki. (...) Po raz kolejny ląduje w krainie fety i oliwek i po raz kolejny tracę z zachwytu oddech! Moje miejsce na ziemi  - Mykonos - dotychczas Grecja była wszystkim w Polsce, znana z wysp takich jak Kreta czy Rodos - najwyższa pora na mapie destynacji zaznaczyć takie miejsce jak MYKONOS na który wracamy z Lelkiem co roku, teraz już dużo łatwiej dostępne. Tu powietrze ma inny zapach ... A ja PÓKI ODDYCHAM, GRECJĘ BEDE KOCHAĆ BEZWARUNKOWO”.


Ewa od kilku dni chwali się na Instagramie zdjęciami ze swoich rajskich wakacji. Gwiazda pokazuje zdjęcia z plaży, basenu czy zdrowe posiłki, które przyrządza sobie na wakacjach. Nie brakuje oczywiście wideo, na których Chodakowska trenuje nad brzegiem morza. Nawet na wakacjach nie zapomina o swoich fankach, które ciągle czekają na jej instruktażowe filmy oraz zachwycają się jej wysportowaną sylwetką. Jedną z jej fanek jest Kinga Rusin, która ostatnio na Instagramie zachwycała się jej figurą! (Zobacz: Czego Kinga Rusin zazdrości Ewie Chodakowskiej? Sama jej to wyznała!)


Zobaczcie zdjęcia z wakacji Ewy Chodakowskiej!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40