Tysiące Polek na spotkaniu z Ewą Chodakowską. To jakieś szaleństwo!
Tysiące Polek na spotkaniu z Ewą Chodakowską. To jakieś szaleństwo!

O takiej popularności marzy większość gwiazd
1 z 9
W minioną sobotę na warszawskim Polu Mokotowskim Ewa Chodakowska zorganizowała największy w Polsce trening na świeżym powietrzu. Event zorganizowany przez markę Adidas przyciągnął ponad 4 tysiące uczestników. W ten sposób impreza była również zlotem fanów "Trenerki wszystkich Polek".
Podczas wydarzenia na uczestniczki czekało wiele atrakcji, m.in.: pokaz mody sportowej kolekcji Adidas, możliwość wykonania wspólnego zdjęcia oraz podpisania się na specjalnej tablicy pamiątkowej.
Ewa Chodakowska widząc tłumy ćwiczących z nią osób pękała z dumy. Razem z sportsmenką ćwiczyła również Aleksandra Szwed, która jej metody treningowe już wielokrotnie przetestowała na sobie, biorąc kilka miesięcy temu udział w akcji miesięcznika "Shape".
2 z 9
3 z 9

4 z 9

5 z 9

6 z 9

7 z 9

8 z 9

9 z 9
