Chodakowska o planowaniu ciąży
ONS

Chodakowska o ciąży: Nie chcę przechodzić frustracji i załamania

Chodakowska o planowaniu ciąży
ONS

Ewa Chodakowska do tej pory rzadko decydowała się na wywiady, które nie dotyczyły jej działalności zawodowej. Najpopularniejsza trenerka w Polsce w ostatnim czasie zrobiła wyjątek dla Magdy Mołek i opowiedziała o najbardziej intymnych wspomnieniach ze swojego życia, którymi nie dzieliła się wcześniej publicznie. Przypomnijmy: Chodakowska w rozmowie z Mołek opowiedziała o gwałcie.

Również dla "Kobiecym Okiem.tv" Chodakowska zrobiła wyjątek i opowiedziała m.in. o ciąży. Co prawda jeszcze nie jest w błogosławionym stanie, ale jak sama przyznaje - chciałaby. Niczego jednak nie planuje, ponieważ boi się rozczarowanie, kiedy okaże się, że coś jednak nie idzie zgodnie z jej planem.
 

Jeszcze parę rzeczy jest do zrobienia, jeśli przyjdzie taki moment, że będę w ciąży to będę bardzo się cieszyć. To jest coś czego nie planuję, to wydarzy się samo - bez presji z zewnątrz. Kobiety często planują macierzyństwo i próbują i ten szereg prób nie udaje się. To wiąże się z frustracją i załamaniem. Ja nie chciałabym przechodzić takich etapów. - opowiada.
 

Zobacz: Pieńkowska do Chodakowskiej: "Straciłaś rozum?"

Trenerka przyznaje, że chciałaby napisać książkę dla kobiet, które tak jak ona - będę w tym czasie w odmiennym stanie. Dodaje również, że na chwilę zapomni o idealnej sylwetce, bo najważniejsze będzie dla niej dziecko.
 

Jestem jak najbardziej za (ćwiczenia w ciąży - przyp. red.). Nie mam konkretnych zaleceń dla kobiety w ciąży, bo będę chciała wydać materiały treningowe jak już będę w ciąży. (...) Nie patrzę na siebie przez pryzmat ciała. Tak naprawdę, jeżeli będę w ciąży to wiele rzeczy się przewartościuje, nie będę kobietą która walczy o sześciopak i idealne wymiary. Nie boję się zmian, jeśli będę miała ogromny brzuszek i urodzę, to będę miała czas, żeby z tym dzieckiem ćwiczyć. Jeśli myślę o ciąży, to w ostatniej kolejności myślę "ciało". - dodaje.
 

Jeśli Ewie uda się zajść w ciążę, to będzie to jedna z najgorętszych wiadomości roku. Życzymy powodzenia.

Zobacz: Ewa Chodakowska przyznaje się do poprawiania biustu

Ewa Chodakowska z mężem:

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39