Ewa Chodakowska to bez wątpienia najpopularniejsza trenerka w kraju. Dzięki niej miliony Polek ruszyły sprzed telewizorów na siłownię w walce o lepsze cialo. Wraz ze wzrostem popularności gwiazdy pojawiało się coraz więcej propozycji dotyczących współpracy. Padła nawet oferta z "Tańca z gwiazdami", której Ewa nie przyjęła, ale fani nie mają wątpliwości, że dałaby sobie radę. Zobacz: Chodakowska w "Tańcu z gwiazdami"? Fani nie mają wątpliwości

Reklama

Chodakowska ciężko pracuje, ale ostatnie trzy tygodnie spędziła w Grecji z rodziną męża. Tam też spędziła Boże Narodzenie i Sylwestra, a także udała się w podróż po zakątach pięknej Grecji. Teraz, kiedy wróciła już do Polski zabrała się za pisanie kolejnej książki "Trenuj z nami! Uniwersalny trening personalny". Jednak nie ma zbyt wiele czasu, ponieważ na początku lutego wybiera się w kolejną podróż do Stanów Zjedoczonych. Jak czytamy w "Party" cały wyjazd jest już zaplanowany:

W drugim tygodniu lutego będzie prowadzić warsztaty w Chicago, później poleci z mężem do Nowego Jorku, gdzie spędzą Walentynki.

Agentka gwiazdy wyznała też jaki był powód tego, że Ewa nie weźmie udziału w tanecznym show Polsatu:

Ewa ma wiele innych projektów, m.in. nową książkę, pracę w studiu Be Active i warsztaty. Koncentruje się na realizacji planów związanych z fitnessem.

Życzymy zatem sukcesów.

Zobacz: Lewandowska o swojej największej rywalce: Takich Chodakowskich powinno być więcej

Zobacz także


Reklama

Ewa Chodakowska na planie swojego programu:

Reklama
Reklama
Reklama