Ewa Chodakowska w kapeluszu

Ewa Chodakowska na Mykonos bawi się z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis! Ta grecka wyspa to ostatnio ulubione miejsce polskich gwiazd. Zdjęciami stamtąd w ostatnim czasie chwaliła się też między innymi Zosia Ślotała, Anna Lewandowska czy Kinga Rusin. Teraz bawią się tam dwie przyjaciółki Hanna Lis i Joanna Przetakiewicz razem z Łukaszem Jemiołem. Projektantka jakiś czas temu pokazała wideo ze wspólnej zabawy. Naprawdę się działo!

 

Zobacz: Jak poznać, że facet cię podrywa – sekrety męskiego uwodzenia

 

Aktualnie na Mykonos przebywa też Ewa Chodakowska ze swoim mężem. Trenerka jeździ tam od lat kilka razy w roku i przyznała, że nie raz już polecała to miejsce swoim znajomym. Traf chciał, że wyspa nie jest wielka i łatwo się spotkać. Dlatego wcale nie dziwi wspólna fotka Ewy Chodakowskiej z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis! Widać, że polskie gwiazdy świetnie się czują w swoim towarzystwie, o czym świadczy też wideo zamieszczone przez trenerkę. Wszyscy na nim tańczą i czują pozytywne, letnie wibracje!

My zazdrościmy przede wszystkim wspaniałej pogody!

 

Zobacz: Lewandowska pokazała WIDEO, a fani: "Podobny film widziałam u Chodakowskiej, pierwsza była!" Rzeczywiście podobne?​

 

Ewa Chodakowska na Mykonos z Joanną Przetakiewicz i Hanną Lis

 

Polskie gwiazdy na Mykonos

Joanna Przetakiewicz w okularach