Viki Gabor piosenka na Eurowizję

Eurowizja Junior 2019. Polacy już teraz mogą głosować internetowo na Viki Gabor

Viki Gabor piosenka na Eurowizję

Eurowizja Junior 2019, wielki finał - już jutro, w niedzielę 24 listopada 2019 roki. Dziewiętnastu artystów zmierzy się ze sobą na scenie w Gliwicach, wśród nich oczywiście 12-letnia Viki Gabor - reprezentantka Polski. Czy uda jej się zdobyć wystarczającą ilość punktów, aby pokonać młodsze koleżanki i kolegów? Piosenkarka z pewnością może liczyć na wiele głosów, w tym tych z Polski, ponieważ już od piątku można głosować na reprezentantów swoich krajów! Czas na mobilizację i głosowanie na Viki Gabor! Głosować na Viki Gabor możecie tutaj: junioreurovision.tv.

Eurowizja Junior 2019: jak oddać głos przez internet? 

Wiktoria Gabor jest już po pierwszych próbach do finału Eurowizji Junior 2019. Po raz pierwszy Konkurs Piosenki odbędzie się w Gliwicach. Młodzi artyści zmierzą się ze sobą w niedzielę, 24 listopada. Jak wiemy, finał rozpocznie się o godzinie 16:00, a zwycięzcę poznamy po ponad 2 godzinach. Czy mamy szansę ponownie wygrać Konkurs? Przypomnijmy, w ubiegłym roku pierwsze miejsce zajęła 14-letnia Roksana Węgiel i to właśnie za jej sprawą finał w tym roku odbywa się u nas.

Pierwsze próby już za mną! Scena w Arenie w Gliwicach jest niesamowita, a atmosfera, która tam panuje - nie do opisania! 😍 Finał Eurowizji coraz bliżej, już nie mogę się doczekać! Pamiętajcie, że od 22.11 możecie głosować na swoich faworytów (w tym na reprezentację swojego kraju!) - napisała podekscytowana Viki w sieci.

Jak wspomniała, dwa dni przed finałem na artystów będzie można głosować przez internet. Polacy będą mogli oddać głos na Wiktorię Gabor. Szczegóły głosownia dostępne są na stronie junioreurovision.tv w zakładce "Voting". Głosować na Viki Gabor możecie tutaj: junioreurovision.tv.

Viki Gabor - kto może z nią wygrać na Eurowizji Junior 2019?

W walce o puchar Viki będzie musiała pokonać 19 młodych artystów z takich krajów jak m.in. Australia, Białoruś, Irlandia, Włochy, Holandia, Rosja, Hiszpania, Serbia. Wokalistka zaprezentuje się z numerem 11. Fani młodziutkiej gwiazdy są pewni, że świetnie poradzi sobie na scenie. 

Jesteś naajlepszaaa ❤️❤️❤️

Napewno będę głosować na Ciebie kochana 😍😍😍

Powodzenia Viki💛🍀 trzymam kciuki, będziemy głosować ❤️🍀👋👋 - wpierają ją w sieci. 

Oddacie głos na Wiktorię? My na pewno! 

Wiktoria Gabor
East News

Czy Viki Gabor ma szansę wygrać?

Viki Gabor zagra z międzynarodową gwiazdą

 

Więcej na temat Eurowizja Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51