Party Stories
Alicja Szemplińska o eurowizyjnym utworze
EastNews
Newsy

Eurowizja 2020 zostanie odwołana z powodu koronawirusa? Mamy komentarz Alicji Szemplińskiej!

Eurowizja 2020 stoi pod znakiem zapytania. Czy konkurs zostanie odwołany z powodu koronawirusa? Zapadła decyzja organizatorów

Eurowizja 2020 zostanie odwołana przez koronawirusa? Niestety, przez rozprzestrzeniającą się pandemię wiele imprez masowych zostaje odwołanych. Na ten moment nie wiadomo, jak długo może potrwać ta trudna sytuacja. Organizatorzy konkursu Eurowizji zabrali głos w sprawie jego organizacji. 

Zobacz także: Oficjalnie: Eurowizja Junior ponownie odbędzie się w Polsce! 

Alicja Szemplińska miała mało czasu na przygotowanie eurowizyjnej piosenki! "Poprawek było mnóstwo"

Eurowizja 2020 - czy konkurs zostanie odwołany? 

Koronawirus sieje spustoszenie na całym świecie. Niestety, liczba zachorowań z dnia na dzień drastycznie się zwiększa. Na ten moment już prawie 190 tys. osób walczy z groźnym wirusem. W związku z tym większość państw zdecydowała się podjąć radykalne kroki w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2. Organizacja imprez masowych w wielu miejscach na całym świecie jest zakazana. 

Fani Eurowizji drżą o losy organizacji konkursu. Wielbiciele jednej z największych muzycznych imprez na świecie obawiają się, że pandemia nie ustąpi do maja i Eurowizja 2020 zostanie odwołana. Jednak organizatorzy mają już plan B. Najprawdopodobniej konkurs odbędzie się, ale w zupełnie innej formule i bez udziału publiczności. 

Europejska Unia Nadawców przygotowuje się na tę chwilę tak samo, jakby Eurowizja miała się odbyć zgodnie z planem. Osobiście kontaktuję się z zarządem, który ma plan B, co sugeruje, że będziemy bardziej zaangażowani. W Słowenii ma być specjalne studio. Jeśli ten scenariusz, czyli plan B, zostanie użyty, każdy uczestnik będzie zobowiązany do nagrania swojego występu - wyjawiła w jednym z wywiadów Natalijo Gorscak, dyrektor słoweńskiego nadawcy RTV SLO, którą cytuje Wiwibloggs

Przypomnijmy, że konkurs ma odbyć się w dniach 12-16 maja. Naszą reprezentantką została Alicja Szemplińska z utworem "Empires". Wygląda na to, że jeżeli do tej pory świat nie upora się z pandemią, to muzyczna impreza odbędzie się bez publiczności, a piosenki będą nadawane ze studia. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy naszą tegoroczną reprezentantkę. 

Myślę, że w sytuacji, w której się znajdujemy, najważniejsze jest zdrowie nasze i najbliższych. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby przełożenie Eurowizji niż organizacja konkursu bez publiczności, gdyż ona dodaje motywacji i jest całym „duchem” tego wydarzenia. Jednak decyzja nie należy do mnie, cierpliwie czekam na informacje dotyczące tej sprawy. Tymczasem zostaje w domu i każdego z was zachęcam do pozostania w waszych jeśli tylko macie taką możliwość! Dbajmy o siebie! - powiedziała w rozmowie z Party.pl, Alicja Szemplińska. 

Trzymamy mocno kciuki, aby ta trudna sytuacja jak najszybciej się unormowała, a Eurowizja 2020 odbyła się w stałej formule. W ubiegłym roku konkurs wygrał Duncan Laurence z Holandii, dzięki czemu właśnie ten kraj otrzymał prawo do organizacji imprezy w 2020 roku. 

East News

Naszą reprezentantką podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji została Alicja Szemplińska

Alicja Szemplińska, zwyciężczyni The Voice of Poland 10, 2019
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Alicja Szemplińska skomentowała odwołanie Eurowizji 2020! "Spełnił się najgorszy scenariusz"
Alicja Szemplińska niestety nie wystąpi na Eurowizji 2020. Z powodu panującej pandemii koronawirusa, konkurs został odwołany. Wokalistka zabrała głos w tej sprawie.

Niestety w środę 18. marca media obiegła kolejna, smutna informacja - Eurowizja 2020 zostaje odwołana przez koronawirusa! Naszą reprezentantką miała być cudowna Alicja Szemplińska. Niestety jak już wiadomo, wokalistka nie będzie miała okazji, aby zaprezentować się w tym roku na scenie w Rotterdamie. Na InstaStory piosenkarki pojawiło się oświadczenie w tej sprawie.  Zobacz także:  Eurowizja 2020 odwołana przez koronawirusa! Kiedy się odbędzie? Czy Alicja Szemplińska wystąpi za rok? Alicja Szemplińska skomentowała odwołanie Eurowizji 2020! Ze względu na szerzącą się na całym świecie pandemię koronawirusa , Europejska Unia Nadawców poinformowała, że Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 zostaje odwołany!  Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić, że odwołujemy Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie – poinformowała Europejska Unia Nadawców w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku.  Konkurs Eurowizji 2020 miał odbyć się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Już wcześniej było wiadomo, że organizatorzy będą musieli zareagować na obecną, trudną sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa. Jakiś czas temu organizator poinformował, że w związku z koronawirusem festiwal może odbyć się w zupełnie innej formule. Niestety teraz już oficjalnie wiadomo, że Konkurs Piosenki Eurowizji w 2020 roku nie odbędzie się w ogóle!  Naszą reprezentantką miała być Alicja Szemplińska, która wygrała polskie preselekcje z utworem "Empires". Wokalistka zamieściła oświadczenie na swoim InstaStory w którym odniosła się do odwołania Eurowizji 2020. Kochani! Spełnił się niestety najgorszy scenariusz i tegoroczna Eurowizja Rotterdam 2020 została odwołana. Powód jest wszystkim bardzo dobrze znany. Zdrowie jest jedno więc dbajmy o nie jak potrafimy najlepiej!...

Alicja Szemplińska o eurowizyjnym utworze
EastNews
Newsy
Eurowizja 2020 odwołana przez koronawirusa! Kiedy się odbędzie? Czy Alicja Szemplińska wystąpi za rok?
Eurowizja 2020 odwołana! Kiedy odbędzie się konkurs? Eurowizja 2020 zawieszona! Czy Alicja Szemplińska pojedzie na konkurs za rok?

A jednak! Eurowizja 2020 została oficjalnie odwołana przez szerzącą się na całym świecie pandemię koronawirusa!  Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić, że odwołujemy Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie – poinformowała Europejska Unia Nadawców w oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku. Eurowizja 2020 odwołana! Kiedy się odbędzie? Przypomnijmy - konkurs Eurowizji 2020 miał odbyć się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie. Jakiś czas temu organizator poinformował, że w związku z koronawirusem festiwal może odbyć się w zupełnie innej formule. Teraz już oficjalnie wiadomo, że w tym roku Eurowizji nie zobaczymy! Jej producent wykonawczy, Jon Ola Sand, mówi, że być może konkurs odbędzie się za rok, w tym samym miejscu: Jesteśmy bardzo dumni z Konkursu Piosenki Eurowizji, który od 64 lat jednoczy ludzi w całej Europie. Jesteśmy głęboko rozczarowani tą sytuacją. EBU wraz z nadawcą NPO, NOS, AVROTROS i miastem Rotterdam będą nadal rozmawiać, czy uda się zorganizować Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie w 2021 r. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w organizowaniu wielkiego Konkursu Piosenki Eurowizji w tym roku. Niestety, nie było to możliwe z przyczyn niezależnych od nas. Bardzo żałujemy tej sytuacji, ale mogę wam obiecać: Konkurs Piosenki Eurowizji powróci silniejszy niż kiedykolwiek Polskę podczas konkursu Eurowizji miała reprezentować w tym roku Alicja Szemplińska z utworem "Empires". Czy 17-letnią wokalistkę zobaczymy za rok? W 2021 roku Ala miała zdawać matury, przypadające na maj... Czekamy więc na decyzję gwiazdy!  Zaskoczeni? Polskę miała reprezentować Alicja Szemplińska!           Wyświetl ten post na Instagramie.  ...

Alicja Szemplińska w finale programu "Szansa na sukces"
Facebook, TVP
Newsy
Oto występ Alicji Szemplińskiej z finału "Szansy na sukces"! "Empires" będzie hitem? 
To już pewne! Alicja Szemplińska z piosenką "Empires" będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji 2020!

To już pewne! Alicja Szemplińska  z piosenką "Empires" będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Eurowizji 2020! Wielki finał programu "Szansa na sukces" już za nami - w ostatnim odcinku muzycznego show dowiedzieliśmy się, kto już wkrótce pojedzie do Rotterdamu i spróbuje swoich sił podczas Eurowizji. O możliwość reprezentowania Polski walczyli: Alicja Szemplińska, Kasia Dereń oraz Albert Cerny. Jak już wiemy, najwięcej głosów zdobyła Alicja! Zobaczcie jej występ! Podoba się Wam jej piosenka? Alicja Szemplińska z "Empires" na Eurowizji 2020 Alicja Szemplińska w finale "Szansy na sukces. Eurowizja 2020" zaprezentowała piosenkę "Empires". Za propozycję młodej wokalistki odpowiadają twórcy hitów na Eurowizję Junior - Patryk Kumór i Dominic Buczkowski-Wojtaszek. Zobaczcie występ Alicji Szemplińskiej! Przypominamy, że Alicja Szemplińska zyskała popularność dzięki występom w ostatniej edycji "The Voice of Poland". Młoda artystka zachwycała swoim głosem i wygrała muzyczne talent-show! Teraz okazuje się, że Alicja będzie naszą reprezentantką na Eurowizji 2020! Czy wygra? My mocno trzymamy za nią kciuki!  Czy Waszym zdaniem piosenka "Empires" będzie hitem? Zobacz także:  Alicja Szemplińska pojedzie na Eurowizję 2020! Jaka jest prywatnie? Alicja Szemplińska w finale show "Szansa na sukces- Eurowizja 2020".  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner