Elżbieta Zapendowska udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Party". Słynna specjalista od emisji głosu oraz jurorka "Idola" podzieliła się w nim m.in. swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Ewy Farnej. Co sądzi o jej talencie?

Reklama

Nie znam za bardzo jej twórczości. Pamiętam, że kiedy nagrała pierwszą płytę, te utwory były tak banalne, że już po pierwszym utworze odstawiłam album na półkę i uznałam, że nie jest dla mnie – powiedziała Party Zapendowska.

Pierwsza płyta Ewy Farnej nie przypadła Zapendowskiej do gustu. Dlaczego ostatecznie zmieniła zdanie na temat wokalistki?

East News

Co się zmieniło gdy Zapendowska zasiadła z Farną w jury "Idola"?

Poznałam Ewę osobiście i okazało się, że to bardzo pokorna dziewczyna. Kiedy rozmawiamy o różnych sprawach, nie tylko muzycznych, ale i życiowych, widzę, że potrafi analizować to, co mówię, i wyciągać wnioski. Pokora, słuchanie innych, to cecha, której dzisiejsza młodzież nie ma. A Ewa ją posiada! – chwali młodą wokalistkę Elżbieta.

Reklama

Czy Ewa doceni szczerość znanej z surowości krytyczki muzycznej? Cały wywiad z Elżbietą Zapendowską przeczytasz w najnowszym numerze magazynu "Party".

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama