Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Fryzura krok po kroku: Warkocz z doczepianymi włosami
hairbym.blogspot.com
Newsy

Fryzura krok po kroku: elegancki warkocz z doczepionymi włosami

Jak go wykonać?

Monika Tumińska, twórczyni bloga Hairbym.blogspot.com, podpowiada jak w prosty sposób zrobić skomplikowane fryzury. Tym razem na czynniki pierwsze rozkłada elegancki warkocz z doczepianymi włosami.

Zobaczcie więcej modnych fryzur

 

  • Zrób na czubku głowy kucyk,
  • Dokładnie wygładź włosy nad czołem,
  • Z kucyka wyciągnij 2 pasma włosów i zapleć z nich cienkie warkoczyki,
  • Doczep do niego pasmo sztucznych włosów, by zagęścić i wydłużyć kucyk
  • Okręć warkocze wokół nasady kucyka i podepnij je od spodu wsuwkami,
  • Kucyk zapleć w ścisły warkocz,
  • Spryskaj go sprejem nabłyszczającym, a całą fryzurę utrwal lakierem,
  • Gotowe!

Już niedługo na Fleszstyle.pl znajdziecie kolejne fryzury krok po kroku!

 

Zobacz także: warkocz kłos krok po kroku

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak robi to Monika:

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zawijaniec z warkocza
Marek Korlak
Newsy
Fryzura krok po kroku: zawijaniec z warkocza
Zobacz, jak wykonać go samodzielnie

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M 1 , która na stałe współpracuje z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl" przygotowała dla was tym razem instruktaż na modny zawijaniec z warkocza. Ta fryzura doskonale sprawdzi się na co dzień. Zatem do dzieła! Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur Fryzura krok po kroku: zawijaniec z warkocza Natapiruj włosy nad czołem i zwiąż je wysoko w kucyk, Włosy z kucyka zapleć w warkocz, Warkocz zaplataj bardzo ściśle. Jego koniec zwiąż cienką gumką, Warkocz podwiń do góry, a jego koniec ułóż na gumce, Podepnij warkocz kilkoma wsuwkami. Całość utrwal lakierem, I gotowe! Zajrzyjcie do galerii z instruktażowymi zdjęciami:

upięcie z warkocza
©sutichak/fotolia
Fleszstyle
Trzy fryzury na bal karnawałowy , które możesz wykonać samodzielnie
Fryzura na bal karnawałowy powinna być elegancka. To ważne i uroczyste wyjście, dlatego każda kobieta chce wyglądać na nim olśniewająco. Oprócz wyglądu liczy się także komfort i brak skrępowania umożliwiające zabawę do samego rana, dlatego tak dużą popularnością cieszą się włosy upięte w kok.

Fryzura na bal karnawałowy powinna być elegancka. To ważne i uroczyste wyjście, dlatego każda kobieta chce wyglądać na nim olśniewająco. Oprócz wyglądu liczy się także komfort i brak skrępowania umożliwiające zabawę do samego rana, dlatego tak dużą popularnością cieszą się włosy upięte w kok. Pierwsza fryzura na bal karnawałowy – luźny zawijany kok z opaską Do wykonania tej fryzury potrzebujesz opaski na gumce, grzebienia, lakieru do włosów oraz kilku wsuwek odpowiadających kolorowi włosów.   1. Za pomocą grzebienia zrób równy przedziałek na boku głowy. 2. Opaskę załóż na włosy, nie chowaj jej pod spód. 3. Oddziel cienkie pasmo włosów (ok. 2-3 cm szerokości) po lewej stronie głowy i zawiń je pod opaskę. Krok powtórz 3-4-krotnie z prawej i lewej strony głowy. 4. Włosy z tyłu głowy, które wystają spod opaski i te, które nie zostały podwinięte zbierz razem. Zwiń je i wsuń pod opaskę. 5. Aby kok był trwały i nie wysunął się spod gumki, włosy z tyłu głowy, zawinięte pod opaskę, podepnij 3-4 wsuwkami. 6. Kształt koka możesz wyrównać cienką, okrągłą końcówką grzebienia. 7. Całość spryskaj lakierem do włosów. Druga fryzura na bal karnawałowy – elegancki kok na boku głowy z warkoczykami Do wykonania tej fryzury potrzebujesz 4 silikonowych gumek w odcieniu twoich włosów, kilku wsuwek, lakieru do włosów oraz grzebienia.   1. Za pomocą grzebienia zrób równy przedziałek po prawej stronie głowy. 2. Wydziel cienkie pasmo (ok. 2-3 cm) z włosów po lewej stronie głowy w odległości około 3-4 cm od czoła. 3. Z całego pasma zapleć warkoczyk i zwiąż go gumką. 4. Wszystkie włosy zaczesz na lewą stronę (tam, gdzie został zapleciony warkoczyk). 5. Zaczynając od włosów przy samym czole, wydziel drugie cienkie pasmo włosów po prawej stronie...

Fryzura krok po kroku - jak zrobić gładki koczek
Hair by M
Newsy
Fryzura krok po kroku: gładki koczek
Zobaczcie jak łatwo go wykonać!

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M przygotowała dla was kolejny tutorial. Tym razem nauczy was jak zrobić gładki koczek doskonały niemal na każdą okazję. Zaczynamy! Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur Fryzura krok po kroku: gładki koczek Zrób przedziałek z boku głowy, Wyciągnij na wysokości uszu 2 cienkie pasma włosów, Zrób nisko kucyk z tyłu głowy, Następnie z powstałego kucyka zrób małego koczka, Stworzonego koka podepnij kilkoma wsuwkami, Gotowe! Zajrzyjcie do naszej galerii ze zdjęciami, które ułatwią Ci wykonanie tej fryzury:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner