Joanna Opozda
ONS.pl

Zakochani Joanna Opozda i Antoni Królikowski na premierze filmu! Ich miłość przyćmiła inne gwiazdy?

Joanna Opozda
ONS.pl

W czwartek, 22 października odbyła się premiera polskiego filmu "Czyściec", na której pojawiło się wiele gwiazd, w tym również Joanna Opozda i Antoni Królikowski! Aktorka zdecydowała się postawić na prawdziwą elegancję i olśniła wszystkich swoim wyglądem. Zobaczcie jak prezentowały się również inne gwiazdy! 

Zobacz także: Antoni Królikowski był gościem u Kuby Wojewódzkiego. Padło dwuznaczne pytanie o... Julię Wieniawę! Reakcja aktora bezcenna!

Gwiazdy na premierze filmu "Czyściec"

Do kin właśnie trafił nowy film Michała Kondrata - "Czyściec". W filmie zostali przypomniani znani mistycy m.in. święta Faustyna Kowalska, święty Ojciec Pio czy Fulla Horak. Czego możemy się spodziewać po tej produkcji?

Film na pewno nam przypomni i w uporządkowany sposób pokaże, czym jest czyściec, który najczęściej jest przestrzenią niezrozumiałą, może dlatego, że wyobrażamy go sobie bardziej jako miejsce, a nie stan potrzebny, aby dusza się oczyściła i jako święta mogła zjednoczyć się z Bogiem, który też jest święty – powiedział w rozmowie z Radio Warszawa, reżyser filmu Michał Kondrat.

Pomimo panującej pandemii, na premierze filmu, która odbyła się 22 października, pojawiło się wiele znanych gwiazd, w tym Joanna Opozda, Antoni Królikowski czy Małgorzata Kożuchowska. Zobaczcie jak się prezentowali! 

Joanna Opozda
ONS.pl

Joanna Opozda zdecydowała się na bardzo elegancką stylizację. Postawiła na garnitur w odcieniu szarości, który idealnie podkreślił jej piękną sylwetkę. Dodatkowo uwagę zwracają oryginalne nogawki, które są rozszerzane, a do tego posiadają rozcięcie. Gwiazda dobrała do tego looku skromną, czarną torebkę oraz szpilki z odkrytymi palcami w tym samym kolorze.

Joanna Opozda
ONS.pl

Antoni Królikowsk postawił zaś na luz, a do zdjęć pozował w kurtce.

Joanna Opozda
ONS.pl

Na premierze filmu oczywiście nie mogło zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej, która gra w nim główną rolę. Aktorka zdecydowała się na bardzo elegancką, czarną kreację, do której dobrała ciężkie buty.

Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

Misiek Koterski z elegancji jednak zrezygnował - zdecydował się na luźne, jeansowe spodnie, żółty sweter pod który założył białą koszulę z kołnierzykiem, zieloną czapkę z daszkiem i napisami oraz wygodne, czarne trampki.

Misiek Koterski
ONS.pl

Na premierze filmu "Czyściec", zjawiła się również Maria Niklińska. W stylizacji aktorki dominował róż - sukienka z bufiastymi rękawami i kopertówka w tym samym kolorze. Gwiazda do tego zestawu dobrała czarne kozaki przed kolano. 

Maria Niklińska
ONS.pl

Wśród gwiazd na premierze filmu w reżyserii Michała Kondrata zjawili się również Ida Nowakowska i Marcin  Kwaśny. Dajcie znać, która ze stylizacji gwiazd najbardziej się Wam spodobała!

Ida Nowakowska
East News

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48