Party Stories
Agnieszka Chylińska na okładce PANI. Agnieszka Chylińska wywiad w PANI
Pani Facebook
Newsy

Elegancka Chylińska na okładce magazynu dla kobiet

U gwiazdy rewolucja...

Aktywność medialna Agnieszki Chylińskiej ogranicza się zazwyczaj do udziału w "Mam talent!", ramówce TVN i ewentualnych występów komercyjnych. Gwiazda rzadko udziela wywiadów i pozuje do sesji zdjęciowych, ale jeśli już decyduje się na taki krok zwiastuje to przełom w jej karierze.

Wczoraj miesięcznik dla kobiet "Pani" zaprezentował okładkę wrześniowego wydania, na której zagościła Agnieszka. Artystka pozuje w eleganckim, skromnym czarnym zestawie, który świetnie kontrastuje z jej blond włosami. Wywiad zajawiony jest hasłem "Miłość wszystko załatwiła", czyli konkretnie i na temat, tak jak na Agnieszkę przystało.

Zobacz: "Mam smutne życie. Zapieprzam w kapciach"

Agnieszka Chylińska w mini na ramówce TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak z dzieckiem
ONS
Newsy
Romantyczne zdjęcie Szulim i Staraka. Pozują z małym dzieckiem
Planują już swoje?

Romans Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka Staraka wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Niedawno para wybrała się w bardzo długie wakacje, m.in. do USA. Na jej Instagramie wylądowało kilka zdjęć z rajskiej podróży. Przypomnijmy: Szulim pokazała jak spędza czas z milionerem na wakacjach. Wyznała miłość innemu mężczyźnie Agnieszka nie chce zdradzać szczegółów ze swojego związku, choć na swoim profilu znów pokazała romantyczne zdjęcie z milionerem . Tym razem para pozuje z małym... dzieckiem! Gwiazda TVN nie zdradziła, kim ono jest, jednak we trójkę wyglądają jak prawdziwa rodzina . Może dziennikarka zastanawia się nad macierzyństwem? A może to tylko prowokacja z jej strony? Piękna para? Zobacz: Szulim na wakacjach tęskni za Polską. Do refleksji skłoniło ją zdjęcie ciężarnej Shakiry Agnieszka Szulim na ramówce TVN:

Agnieszka Szulim o swoich zawodowych planach
Newsy
Agnieszka Szulim dostanie kolejny program w TVN?! "Będzie bliżej Azja Express..."

Agnieszka Szulim planuje kolejny program ze swoim udziałem. Dziennikarka, którą już we wrześniu zobaczymy w roli prowadzącej nowe show "Azja Express", zdradziła, kiedy wróci do stacji TVN Style i dlaczego w jesiennej ramówce zabraknie "Na językach" i "Stylowego magazynu" z jej udziałem. Agnieszka Szulim w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznała, że nowy program w TVN Style poprowadzi dopiero wiosną przyszłego roku. Moja współpraca z TVN Style się nie kończy. Jestem umówiona z Małgorzatą Łupiną (zastępca dyrektora programowego ds. kanałów tematycznych TVN), że będziemy pracować nad nowym formatem. Teraz chciałabym złapać oddech i bardzo dobrze przemyśleć to, co chcę robić dalej  - przyznała Agnieszka Szulim. Mam kilka pomysłów na program w TVN Style. Na pewno będzie on bliżej „Azja Express” niż „Na językach”. Staram się myśleć o formacie, który jest w zgodzie z tym, co mnie interesuje, ale także z polityką stacji. Żałujecie, że programy "Na językach" i "Stylowy magazyn" prowadzone przez Agnieszkę Szulim nie pojawią się w jesiennej ramówce TVN i TVN Style?   Zobacz także: Niewykorzystany urlop wypoczynkowy przy zmianie pracy   Agnieszka Szulim wróci do TVN Style wiosną przyszłego roku. Gwiazda TVN szykuje już nowy program ze swoim udziałem.

Agnieszka Chylińska na jesiennej ramówce TVN
ONS
Newsy
Tradycji stało się zadość. Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki uciekli z ramówki TVN
To w ich stylu

Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki wzbudzają sensację na ramówce TVN. Dlaczego? Bo zawsze z niej najszybciej uciekają. Poprzednim razem dziennikarz nawet ściągnął wokalistkę ze sceny! Zobacz: Wojewódzki wybuczany na konferencji TVN. Uciekł z Chylińską ze sceny w trakcie prezentacji Dziś, na prezentacji jesiennej ramówki TVN, było podobnie. Choć Kuba i Agnieszka pozowali do zdjęć, tuż po zakończeniu części oficjalniej, od razu opuścili miejsce konferencji. Tym razem jednak w tzw. międzyczasie dziennikarz zdążył jednak zabłysnąć! Zobacz: Zamieszanie na ramówce TVN. Kuba Wojewódzki uratował sytuację Myślicie, że Kuba i Agnieszka nie mieli nic do powiedzenia? Zobacz: Agnieszka Szulim, Magda Gessler, Kuba Wojewódzki i inni na jesiennej ramówce TVN DUŻO ZDJĘĆ  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner