Edyta Zając-Rzeźniczak zostanie nową gwiazdą TVN? Jak donosi "Flesz", na udział w "Agencie" namówił modelkę jej mąż, piłkarz Legii Warszawa Jakub Rzeźniczak. Edyta początkowo wahała się czy powinna zaryzykowac i wyjechac do Argentyny na plan programu. Co ją przekonało?

Reklama

Na początku wahałam się, czy przyjąć tę propozycję. Tuż po rozmowie z producentami pomyślałam: „Super, bo to fajny program!”. Ale po chwili zadałam sobie pytanie: „Właściwie po co mi to?”. A że jestem zachowawcza, to przemyślałam wszystko na spokojnie i... chęć przygody wygrała! Dziś nie żałuję tej decyzji, bo „Agent” okazał się niezapomnianym przeżyciem – zdradziła „Fleszowi” Edyta.

Kuba Rzeźniczak namówił żonę do udziału w "Agencie".

Edyta Zając-Rzeźniczak nie ukrywa, że decyzję o udziale w „Agencie” pomógł jej podjąć mąż, Jakub Rzeźniczak.

Ja się wahałam, a Kuba powiedział mi, że trzeba wykorzystywać szanse, jakie stawia przed nami los, bo lepiej próbować, niż potem żałować. I jestem mu za to wdzięczna – dodaje modelka.

Jej się okazuje, jej wątpliwości nie wynikały ze strachu przed zadaniami, jakie postawią przed nią producenci show, ale z obawy przed rozłąką z bliskimi. Podpisanie kontraktu z TVN oznaczało bowiem ponadmiesięczne rozstanie z mężem i ograniczony kontakt telefoniczny z rodziną, a Edyta od czasu ślubu nie lubi się rozstawać z ukochanym.

Pierwszy odcinek "Agenta" TVN wyemituje 14 lutego. A jak państwo Rzeźniczakowie spędzą Dzień Zakochanych?

– To będą najbardziej stresujące walentynki w naszym życiu. 14 lutego startuje „Agent”, więc wieczór spędzimy przed telewizorem – śmieje się Edyta.

Zobacz także: Edyta Zając-Rzeźniczak prześcignie popularnością Renatę Kaczoruk?

Zobacz także

Jesteś ciekaw, jaką walentynkową niespodziankę przygotował dla żony Rzeźniczak i chcesz poznać niecodzienną historię miłości Kuby i Edyty? Przeczytasz ją w nowym "Fleszu".

Edyta Zając-Rzeźniczak dzięki udziałowi w "Agencie" ma szanse zostać nową gwiazdą TVN.

Agent Gwiazdy, na zdjęciu: Edyta Zając Rzeźniczak, fot.: TVN
Reklama

Do udziału w show TVN namówił modelkę jej mąż, piłkarz Kuba Rzeźniczak.

East News/Legia.Net
Reklama
Reklama
Reklama