East News

Edyta Zając weźmie udział w "Tańca z gwiazdami" jesienią? "Są sprawy o wiele ważniejsze!"

East News

Przełożenie emisji "Tańca z gwiazdami" na jesień zaskoczyło nie tylko widzów, ale przede wszystkim uczestników show. Jednak w związku z epidemią koronawirusa w Polsce, decyzja nie mogła być inna. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy wszystkie gwiazdy oraz ich taneczni partnerzy pojawią się w jesiennej edycji show! O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Edytę Zając

Zobacz także: Marcin Bosak pojawił się w maseczce w "Tańcu z Gwiazdami". Zdradził, dlaczego!

Czy Edyta Zając wystąpi w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Władze Polsatu, w obawie o zdrowie uczestników i pracowników, przełożyły "Taniec z gwiazdami" na jesień. W związku z tym widzowie zaczęli martwić się, że nie wszystkie gwiazdy i ich taneczni partnerzy mogą mieć czas, by wystąpić w show w późniejszym terminie. W mediach pojawiły się doniesienia, że problemy ze znalezieniem czasu może mieć np.: tańczący w parze z Edytą Zając, Michał Bartkiewicz.

Poprosiliśmy piękną modelkę o komentarz w tej sprawie. Jak przyznała Edyta Zając, nie wyobraża sobie tańczyć z nikim innym.

Przełożenie emisji Tańca z Gwiazdami na jesień zaskoczyło nas wszystkich. Jednak w zaistniałej sytuacji jest to moim zdaniem jak najbardziej słuszna i bardzo odpowiedzialna decyzja, z którą zarówno my uczestnicy jak i tancerze w pełni się zgadzamy. Myślę także, że na dzień dzisiejszy nikt nie zastanawia się jeszcze co będzie w okresie jesiennym, bo niestety są sprawy o wiele ważniejsze, które mają teraz miejsce... To prawda, że tancerze mają swoje liczne zobowiązania. Turnieje oraz mistrzostwa. Wiem, że takowe czekają jesienią Michała oraz Wiktorię. Nie wyobrażam sobie tańczyć w programie z nikim innym, dlatego mam nadzieję, że zarówno Michał jak i Wika będą we wznowionej emisji programu - powiedziała w rozmowie z Party.pl, Edyta Zając.

Mamy ogromną nadzieję, że w jesiennej edycji zobaczymy zarówno Edytę Zając, jej tanecznego partnera oraz pozostałe gwiazdy w niezmienionym składzie! Takiego obrotu sprawy nikt nie mógł przewidzieć, jednak stacja Polsat podjęła trudną, ale słuszną decyzję! Zdrowie jest przecież najważniejsze! 

East News

Trzymamy kciuki, aby zarówno Edyta Zając jak i jej partner wystąpili razem w jesiennej odsłonie "Tańca z gwiazdami"!

East News

 

Więcej na temat Edyta Zając
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08