Edyta Herbuś w niebieskim kombinezonie na konferencji Miss Polonia

Herbuś w smerfnym kombinezonie na konferencji Miss Polonia

Edyta Herbuś w niebieskim kombinezonie na konferencji Miss Polonia

Wczoraj w luksusowym hotelu Hyatt w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca sobotni wybór Miss Polonia 2012. Na spotkaniu, oprócz pretendentek do tego zaszczytnego tytułu, pojawiła się także Edyta Herbuś, która po raz kolejny prezentowała się zjawiskowo. Gwiazda poprowadzi finałową galę. Transmisja 2 lutego o godzinie 20:10 w TVP2.

Herbuś od dawna uchodzi za ikonę stylu, dlatego przyzwyczaiła nas już do tego, że zawsze podąża za trendami. Wczoraj nie mogło być inaczej. Edyta miała na sobie kombinezon z asymetrycznym złotym zamkiem, który idealnie zestawiła z czarnymi szpilkami i kopertówką w tym samym kolorze oraz paskiem podkreślającym talię. Całość prezentowała się bardzo szykownie, a to za sprawą smerfnego koloru, który pewno dodaje stylizacji wdzięku, szyku i elegancji.

To nie pierwszy raz kiedy po intensywne odcienie niebieskiego i granatu sięgają celebryci. Ostatnio swoją kobaltową kreacją przyćmiła wszystkich Grażyna Torbicka. Przypomnijmy: Grażyna Torbicka jak milion dolarów na Paszportach Polityki

Edyta Herbuś w niebieskim kombinezonie na konferencji Miss Polonia

Zobacz też, jak prezentowały się inne gwiazdy oraz finalistki Miss Polonia 2012:

Więcej na temat Edyta Herbuś Miss Polonia
Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08