Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Herbuś wspomina Taniec z Gwiazdami
ONS
Newsy

Edyta Herbuś wspomina pierwsze edycje „Tańca z Gwiazdami": Wszyscy romansowali beztrosko

W tanecznym show rozpoczęła się jej przygoda z show-biznesem

Edyta Herbuś swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od występów w programie „Taniec z gwiazdami". Dzięki udziałowi w tanecznym show, gdzie tańczyła z Marcinem Mroczkiem oraz z Kubą Wesołowskim, Edyta stała się sławna. Tancerka postanowiła wykorzystać swoje 5 minut. Trafiła na plan serialu "Klan" i zaczęła uczyć się aktorstwa. Dziś, po kilku latach ciężkiej pracy, Edyta Herbuś jest komplementowana za swój talent aktorski. Po ostatniej premierze spektaklu "Diva", gdzie gra główną rolę pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Wśród osób, które zachwyciły się tancerką była Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin Piotrowska zachwycona Herbuś: Szok i niedowierzanie


Okazuje się, że od pierwszego występu Edyty w Tańcu z gwiazdami mija wkrótce 10 lat. Z tej okazji gwiazda w rozmowie z magazynem Gala wspomina pracę w programie, oraz zdradza co się działo za jego kulisami.

- Byliśmy sobie bliscy. Pamiętam tryliardy godzin spędzonych na trenowaniu i najlepsze balangi co tydzień po "lajfie". Wszyscy się zakochiwali w swoich partnerach, romansowali beztrosko, jak na koloniach. Mówiąc serio, "Taniec z gwiazdami pokazał mi nowe możliwości, był też szansą, żeby zaprzyjaźnić się z publicznością- stwierdziła tancerka.Żałujecie się,  że Edyta Herbuś zrezygnowała z występowania w tanecznym show?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Herbuś w Nowym Jorku na premierze opery Trelińskiego

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Herbuś śmieje się z Agnieszki Kaczorowskiej
ONS
Newsy
Herbuś nie przepada za Kaczorowską: Wciąż się z niej śmieje
Czym Kaczorowska podpadła tancerce?

Udział Agnieszki Kaczorowskiej w programie "Taniec z Gwiazdami" sprawił, że zrobiło się o niej głośno. Kaczorowska swoją karierę w show-biznesie zaczynała od roli w serialu "Klan", gdzie wciela się w postać Bożenki. Ostatnio Kaczorowska postanowiła wystąpić w kontrowersyjnym programie "Seks bez tajemnic", gdzie opowiedziała o swoim pierwszym razie. Zobacz: Kaczorowska opowiedziała o pierwszym razie. Dla niej nie ma tematów tabu Okazuje się, że rozwijająca się kariera Kaczorowskiej nie spodobała się jej koleżance, Edycie Herbuś . Jak donosi "Fakt" ukochana Mariusza Trelińskiego, nie lubi Agnieszki i wyśmiewa jej poczynania. - Ona nie potrafi ukryć swojego braku sympatii do Kaczorowskiej. Wciąż się z niej śmieje. Edyta uważa się za prawdziwą artystkę, a Kaczorowską traktuje jako celebrytkę i beztalencie. Nie potrafi się pogodzić z jej popularnością - zdradził kolega Edyty Herbuś. Czyżby Edyta Herbuś zapomniała, że jej kariera również zaczęła się od występów w programie "Taniec z Gwiazdami"? Zobacz: Edyta Herbuś w Nowym Jorku na premierze opery Trelińskiego Stylowa Herbuś na imprezie lodów:

Wojewódzki masakruje Edytę Herbuś
ONS
Newsy
Wojewódzki masakruje Herbuś: W Polsce popularność to...
Dziennikarz jest bezlitosny

W mediach wciąż pojawiają się doniesienia o kolejnych sukcesach Edyty Herbuś , która swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła od występów w Tańcu z Gwiazdami. T o właśnie dzięki pojawieniu się w tanecznym show młoda tancerka z dnia na dzień stała się rozpoznawalna i zapraszana na oficjalne imprezy. Dzisiaj Herbuś ma na swoim koncie rolę w serialu "Klan" oraz pracę w wielu spektaklach . Zobacz na Polki.pl: Edyta Herbuś w Nowym Jorku na premierze opery Trelińskiego Niestety, poczynania Edyty Herbuś na salonach nie przypadły do gustu Kubie Wojewódzkiemu . Dziennikarz na łamach "Polityki" postanowił wyśmiać jej obecność na imprezach i pozowanie na ściankach . Wojewódzki skomentował jej ostatnie pojawienie się na konferencji jednej z firm produkujących lody. - Edyta Herbuś pojawiła się na promocji lodów. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Oto najlepszy przykład, że w Polsce słowo popularność to suma nieporozumień bez żadnego znaczeni a - ocenił w tygodniku. Ciekawe jak na komentarz zareaguje sama Edyta Herbuś, która ostatnio stwierdziła ponoć, że jest prawdziwą artystką a Agnieszkę Kaczorowską traktuje jak celebrytkę i beztalencie. Zobacz: Herbuś nie przepada za Kaczorowską: Wciąż się z niej śmieje Stylowa Herbuś na imprezie lodów:  

Edyta Herbuś, Beata Tadla, Paulina Sykut - która będzie jurorką World of Dance
East News
TV-Show
Znamy kolejną jurorkę „World of Dance”! To gwiazda "Tańca z gwiazdami"!

Już jesienią w Polsacie zadebiutuje nowy program taneczny -  „World of Dance”. Program pojawi się na antenie zamiast "Tańca z gwiazdami". Znamy już nazwiska wszystkich jurorów show! W programie pojawią się  Michał Malitowski, juror "Tańca z gwiazdami", Rafał "Roofi" Kamiński, finalista "You Can Dance oraz tancerka Edyta Herbuś!   Edyta Herbuś największą popularność zdobyła w show "Taniec z gwiazdami". Teraz jest popularną aktorką, która występuje w serialach i teatrze. Ma na swoim koncie udział w finałach  Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym.  Kiedy zaczęła się jej miłość do tańca?   - Moja miłość do tańca narodziła się po obejrzeniu kultowego filmu „Dirty Dancing”. Oglądając go nieskończoną ilość razy, zakochałam się w historii bohaterów, w tańcu i w muzyce. Pewnie dlatego, moją pierwszą wielką miłością był mój partner taneczny - mówi Edyta Herbuś . Obiecałam sobie wtedy, że kiedyś zatańczę tę choreografię z finałowej sceny i spełniłam to marzenie podczas Koncertów Muzyki Filmowej, gdzie tańczę właśnie do „Time of my life”.   Wystąpiła w największych spektaklach operowych w Teatrze Wielkim: „Traviata”, „Turandot” , „Latający Holender” , „Samson i Dalila”, „Salome”. Czemu teraz zdecydowała się na udział w „World of Dance”? - Będę jurorką wspierającą pasję uczestników. Tych, którzy przyszli do programu z miłości do tańca. Będę zwracać uwagę na to, w którym momencie swojej drogi rozwoju znajduje się dziś dany tancerz i jakiej wskazówki potrzebuje, by postawić świadomie kolejny krok. Będę doceniać umiejętności techniczne, ale też przypominać, że pomimo ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń po drodze, nie można zapominać o istocie tańca, czyli radości wyrażania siebie na scenie. Wiem dobrze jak wygląda droga do realizacji...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner