Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Ile zarabiają gwiazdy?
ONS
Newsy

Ile w tym roku zarobią gwiazdy? Doda zgarnie 750 tys. złotych, ale to nic w porównaniu z...

Ile w tym roku zarobią gwiazdy? Doda zgarnie 750 tys. złotych, ale to nic w porównaniu z...
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda w różowej sukience
Newsy
Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską? "Wiem, że ludzie chcą igrzysk i ja im to dam"
Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską? "Wiem, że ludzie chcą igrzysk i ja im to dam"

Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską?  Od lat dwie artystki żyją w konflikcie, a wszystko zaczęło się od programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", w którym Doda była jurorką, a Justyna Steczkowska prowadzącą. Rabczewska wówczas nie szczędziła słów krytyki pod adresem swojej koleżanki po fachu i nie raz na planie show było gorąco. Od tamtego czasu panie nie pałają do siebie sympatią. W czerwcu jednak przyjdzie im się spotkać na kultowym festiwalu w Opolu, gdzie wykonają swoje największe przeboje. Zarówno Doda, jak i Steczkowska nominowane są w kategorii Złote Opole za utwory - "Nie daj się" i "Dziewczyna szamana".   W rozmowie z fakt.pl Rabczewska zdradziła, czy jest szansa na to, aby po latach konfliktu gwiazdy pojednały się: Ja w ogóle nie rozumiem takiego pojęcia, jak strach przed konfrontacją. Ja nigdy nikogo nie zaczepiam, jeśli ktoś mnie nie zaczepia. Tak też było parę lat temu. Mi się już to znudziło. Ja w ogóle nie pamiętam, o co poszło, więc głupotą jest biegać po tej arenie opolskiej i szukać się, żeby sobie dogryzać. Ja myślę, że nikomu się nie będzie chciało. (...) Pewnie, że mogę wyciągnąć rękę. To jest w ogóle dla mnie totalny luz. Wiem, że ludzie pragną igrzysk i ja im to dam. Natomiast prywatnie nie ma we mnie rywalizacji. Czy po latach dojdzie do wielkiego pojednania?   Zobacz: Opole 2016 SuperPremiery: Znamy listę wykonawców! Kto poprowadzi koncert?   Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską? Doda i Justyna Steczkowska spotkają się razem na opolskiej scenie

Edyta Górniak we Wrześni
Monika Drewniak
Newsy
Edyta Górniak zaśpiewa swój wielki przebój z Pocahontas dla twórców Disneya! Pamiętacie ten hit? Posłuchajcie!
Edyta Górniak zaśpiewa swój wielki przebój z Pocahontas dla twórców Disneya! Pamiętacie ten hit? Posłuchajcie!

Edyta Górniak zaśpiewa na Festiwalu Muzyki Filmowej! 28 maja, w tę sobotę, w Krakowie odbędzie się gala, na którą została zaproszona Edyta Górniak , a koncert będzie dotyczył muzyki i piosenek z filmów animowanych. Dlatego Górniak zaśpiewa swoją piosenkę, którą nagrała do produkcji "Pocahontas" . Czy pamiętacie piosenkę "Kolorowy wiatr"? To właśnie ten hit zaśpiewa Edyta, która będzie miała tego dnia niezwykłych słuchaczy, bowiem na koncert zostali zaproszenie przedstawiciele studia Walta Disneya! Spośród wielkich gwiazd, które śpiewały do animacji Disneya, tylko Edyta Górniak została zaproszona jako gość specjalny. Na scenie towarzyszyć będzie jej orkiestra, dlatego jesteśmy pewni, że będzie to wyjątkowe wykonanie. Zobacz także: Wiemy, kto zastąpi Edytę Górniak w jury The Voice of Poland!   Dla tych, którzy nie pamiętają, albo pamiętają, ale i tak chcą posłuchać - teledysk do piosenki "Kolorowy wiatr" z Pocahontas!   Edyta Górniak w teledysku była przebrana za Indiankę.   Pocahontas w połowie lat 90. była kultową bajką.

Edyta Górniak o randkowaniu
Party.pl
Newsy
TYLKO U NAS! Edyta Górniak o swoich randkach: "Zazwyczaj musimy wzywać ochronę albo straż miejską!"
TYLKO U NAS! Edyta Górniak o swoich randkach: "Zazwyczaj musimy wzywać ochronę albo straż miejską!"

Edyta Górniak zdradziła nam jak wyglądają jej randki! Artystka w rozmowie z Party.pl przyznaje, że każde jej wyjście z mężczyzną kończy się... wezwaniem ochrony, albo straży miejskiej! Gwiazda polskiej sceny muzycznej nie ukrywa, że najbardziej cieszą ją randki na które może pozwolić sobie za granicą. Dlaczego tak się dzieje i jaki typ mężczyzn ma szansę u Edyty Górniak? Diva odpowiedziała na nasze pytania a przy okazji zdradziła, jakie cechy charakteru powinien posiadać mężczyzna ubiegający się o jej względy... Ja się cieszę towarzystwem mężczyzn tak kobieco, jak wyjeżdżam z kraju. Moje wyjście publicznie gdziekolwiek zawsze się wiąże z jakimiś przygodami. Zazwyczaj musimy wzywać ochronę, albo straż miejską - przyznała Edyta Górniak. Mężczyzna, który mógłby zwrócić moją uwagę musi być piekielnie inteligentny, błyskotliwy, musi mieć super poczucie humoru. Musi umieć zająć moją uwagę sprytnie. Co jeszcze Edyta Górniak zdradziła w rozmowie z Party.pl? Jaka historia przydarzyła się artystce podczas pobytu w Tajlandii i dlaczego po powrocie do Polski musiała zmienić numer telefonu? Posłuchajcie sami!   Zobacz także: Edyta Górniak zapowiada: "Będę walczyć o spokój syna!" Czy wygra sądową batalię z byłymi teściami?   Edyta Górniak opowiedziała o swoich randkach.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner