Party Stories
Edyta Górniak zaproponowała Ewie Farnej duet
Newsy

Edyta Górniak chce zaśpiewać z Ewą Farną! Będzie duet roku?

Ewa natychmiast odpowiedziała

Edyta Górniak zaskoczyła dzisiaj wszystkich! Diwa zaproponowała duet Ewie Farnej podczas jednego z jubileuszowych koncertów.

Artystka poinformowała wokalistkę o tym w nietypowy sposób. Zamieściła na swoim profilu na Facebooku wpis i zdjęcie, na którym Ewa przytula Allana, syna Górniak. Do tej pory żadna gwiazda nie składała w ten sposób oficjalnej propozycji:

Cześć ‪#‎EwaFarna‬,

Chciałabym zapytać Cię - czy zgodzisz się zaśpiewać ze mną Duet podczas moich 25 Urodzin :) na trasie "LoVe 2 LoVe" ?

Call me. 

Sorry że na wallu :)

Edyta Górniak

Na odpowiedź Ewy nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka musiała zasięgnąć porady fanów, ale najwyraźniej jest ucieszona, bo napisała:

no i co teraz? :))) ou yeah!

Nam bardzo podoba się ten pomysł!

Edyta Górniak złozyła propozycję Ewie FarnejKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak zaproponowała Ewie Farnej duet
Newsy
Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną? Wiemy, czy już się dogadały!
Będzie duet roku?

Wczoraj Edyta Górniak zaprosiła do wspónego występu   Ewę Farną . Zrobiła to w nietypowy sposób, bowiem propozycje złożyła jej na Facebooku! Gwiazda napisała:   Cześć ‪#‎EwaFarna‬, Chciałabym zapytać Cię - czy zgodzisz się zaśpiewać ze mną Duet podczas moich 25 Urodzin :) na trasie "LoVe 2 LoVe" ? Call me. Sorry że na wallu :) Edyta Górniak Odpowiedź Ewy była błyskawiczna! Gwiazda napisała: “no i co teraz? :))) ou yeah!” Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak zadzwoniła wczoraj do Ewy i młoda piosenkarka była zachwycona jej ofertą! Od razu się zgodziła i teraz gwiazdy ustalają szczegóły. Czy Ewa wystąpi w duecie z Edytą już podczas jej pierwszego koncertu w ramach trasy “Love 2 Love”, który odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. Gwiazdy ustalają nie tylko termin, ale też repertuar. Czy zaśpiewają “To nie ja”? :-) Już nie możemy się doczekać tego duetu! Zobacz też na Polki.pl: Edyta Górniak pogodziła się z mamą!            

Edyta Górniak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie, Ewa Farna na koncercie
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!

Edyta Górniak i Ewa Farna - to duet, na który wszyscy czekają od kilku tygodni. Edyta Górniak obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat na scenie. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę - trasę koncertową “Love 2 Love”. Podczas występów na scenie towarzyszą jej inni artyści m.in. Glaca czy Monika Kuszyńska . Na najbliższych koncertach Edyta zaśpiewa z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz. Ewa Farna zapytała nawet swoich fanów, jaki utwór ma wykonać z Edytą. Wszyscy byli zgodni:  powinny razem zaśpiewać “To nie ja”! Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz Udało nam się dowiedzieć, jaki hit ostatecznie wykonają panie. Trzeba przyznać, że początek tytułu zgadza się z tym, co marzyło się fanom:) Edyta Górniak zaśpiewa razem z Ewą Farną “To nie tak, jak myślisz”, czyli przebój, który Górniak  nagrała do filmu “To nie tak jak myślisz, kotku”. Z kolei z Edytą Bartosiewicz Edyta Górniak zaśpiewa  swój wielki hit “Nie proszę o więcej”, którego autorką jest... Bartosiewicz. Koncert z udziałem Edyty Bartosiewicz odbędzie się 9 października w Poznaniu, a duet z Ewą Farną będą mogli zobaczyć wielbiciele Edyty Górniak 8 października we Wrocławiu. Edyta i Ewa? To będzie naprawdę duet marzeń! W ostatni weekend Edyta zaśpiewa w jednym z wrocławskich klubów. Mamy zdjęcia z jej występu:      

Edyta Górniak wzruszyła się odbierając medal
Newsy
Edyta Górniak zaprosiła na koncert znaną wokalistkę. To będzie wspaniały duet!

Edyta Górniak zaprosiła do wspólnego występu kolejną gwiazdę! Podczas kolejnego koncertu w ramach jubileuszowej trasy artystki diwa wykona duet z Eweliną Lisowską! Gwiazda poinformowała o tym na swoim profilu na Facebooku. Koncert odbędzie się już 22 października w Bydgoszczy.  Edyta Górniak zaśpiewa z Eweliną Lisowską! W ramach trasy  "LoVe 2 LoVe"   Edyta Górniak odwiedziła już Kielce, Płock, Wrocław, Poznań i Szczecin. Teraz przyszła pora na kolejne miasto  i kolejną niespodziankę: Moi Drodzy, czas na BYDGOSZCZ !! Przywiozę trochę niespodzianek..  Na moim "torcie urodzinowym" nie może oczywiście zabraknąć ani Mietka Szcześniaka, ani GLacy. Utwory "NIE BYŁO" i "DUMKA", choć ze skrajnie różnych światów - oba magiczne. Uwielbiam te Nasze Duety, dlatego przywiozę do Was tych wspaniałych Artystów. A żeby mój tort jeszcze bardziej Wam smakował... dokładam wisienkę - napisała na swoim Facebooku diwa. Wspominaną "wisienką" ma być dobrze znana i lubiana wokalistka Ewelina Lisowska . Edyta Górniak zasugerowała, że ten gest ma być formą pocieszenia młodej artystki po porażce w "Tańcu z Gwiazdami" : Robię to z Wielką radością, bo uwielbiam mnożyć szczęście.  Cóż... Aby ugasić czyjś smutek, trzeba czasem zainicjować kolejne wyzwanie :) Chcę przypomnieć, że w bezwzględnym świecie show-business'u nie zawsze trzeba ze sobą rywalizować, a w zamian można się wspierać. Postanowiłam więc zaprosić na swoją scenę młodą, bardzo pracowitą, ambitną i zdolną osobę... Mam nadzieję, że Was to ucieszy, bo moim Gościem muzycznym na koncercie Jubileuszowym w Bydgoszczy będzie... Ewelina Lisowska - poinformowała swoich fanów Edyta. Naszym zdaniem zapowiada się niesamowity duet!    Edyta Górniak     Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w "Tańcu z Gwiazdami"  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner