Edyta Górniak na okładce Flesza

Walczy o dziecko! Edyta Górniak na okładce "Flesza"!

Edyta Górniak na okładce Flesza

 

Edyta Górniak na okładce "Flesza"! O piosenkarce znów jest bardzo głośno, a to za sprawą jej wyznania w "Dzień dobry TVN". Gwiazda wyznała, że poroniła. 

 

Ja od 2 lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam żeby zajść w ciążę, no i zaszłam w ciążę... Niestety straciłam tę ciążę. To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że kobieta tak naprawdę zostaje samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wsparcie - ja miałam wsparcie najbliższej ekipy, nikt o tym nie wiedział praktycznie, tylko najbliższe grono - to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i trzeba przejść taką drogę, najpierw jest szok, potem nadzieja, badania, potem taka rozłąka przedwczesna, to jest bardzo, bardzo trudne - przyznała Edyta. 

 

Czy gwiazda i jej ukochany Mateusz Zalewski dalej będą starać się o dziecko? Tego dowiecie się z najnowszego "Flesza"! Co jeszcze w numerze? Znamy płeć dziecka Olgi Kalickiej oraz powody rozstania Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego! Ponadto przegląd butów na zimę! Koniecznie sięgnijcie po nowego "Flesza"!

 

Zobacz: Trudny czas w życiu Edyty Górniak… Jej mama jest znów w szpitalu! 

 

Edyta Górniak na okładce "Flesza"! 

Edyta Górniak na okładce Flesza

 

Olga Kalicka - urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Olga Kalicka
ONS.pl

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08