Co zdradziła gwiazda?
1/4

 

Poruszające wyznanie Edyty Górniak w Dzień Dobry TVN! W dzisiejszym wydaniu programu widzowie mogli zobaczyć wywiad z artystką, która opowiedziała o trudnych chwilach w swoim życiu. Piosenkarka zdradziła, że ostatni rok był dla niej wyjątkowy. Edyta Górniak po raz pierwszy przyznała, że była w ciąży! O tym, że jest w błogosławionym stanie wiedzieli tylko jej najbliżsi. Niestety, okazało się, że Edyta Górniak straciła długo wyczekiwane dziecko...

 

Zobaczcie, co powiedziała Edyta Górniak! Artystka w poruszajacym wywiadzie opowiedziała o trudnych i bolesnych doświadczeniach. Jak poradziła sobie po stracie ciąży?

 

Zobacz także: Edyta Górniak zaskoczyławyznaniem w porannym programie... Diva chce wziąć kolejny ślub!

2/4
Edyta Górniak

 

Edyta Górniak w rozmowie z "Dzień dobry TVN" przyznała, że ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne. Piosenkarka po raz pierwszy przyznała, że była w ciąży.

 

Ja od 2 lat marzyłam o ciąży, bardzo marzyłam żeby zajść w ciążę, no i zaszłam w ciążę... Niestety straciłam tę ciążę - zdradziła w wywiadzie dla DDTVN. 

 

Jak poradziła sobie z tak wielką stratą?

 

To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że kobieta tak naprawdę zostaje samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wsparcie - ja miałam wsparcie najbliższej ekipy, nikt o tym nie wiedział praktycznie, tylko najbliższe grono - to jednak jest takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia i trzeba przejść taką drogę, najpierw jest szok, potem nadzieja, badania, potem taka rozłąka przedwczesna, to jest bardzo, bardzo trudne - przyznała gwiazda. 

 

Jak podsumowała ostatni rok? Zobaczcie poruszające wyznanie artystki! Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Przez bolesne doświadczenia Edyta Górniak nie umie zaufać mężczyznom...

3/4
Edyta Górniak
East News

 

Edyta Górniak nie ukrywa, że w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z trudnymi doświadczeniami. 

 

Więc ja w tym roku utraciłam bardzo dużą przestrzeń wolności którą miałam w Stanach, utraciłam poniekąd syna, bo poszedł do szkoły takiej jaką sobie wymarzył, więc ja nie widuję go tak często, utraciłam ciążę, więc bardzo dużo trudnych rzeczy - zdradziła w DDTVN. 

 

Co jeszcze wyznała gwiazda? 

 

Po całym tym doświadczeniu zrozumiałam, że zawsze ceniłam, byłam wdzięczna, że zostałam matką w życiu, ale teraz to jeszcze bardziej narosło we mnie, że całe szczęście, że Pan Bóg zesłał mi syna mojego, bo to jest moje wszystko.

 

Zobacz także: Edyta Górniak wraca do Polski na stałe!

4/4
Górniak zabrała Allana na ściankę
East News

 

Widzieliście poruszający wywiad Edyty Górniak w "Dzień dobry TVN"?

 

Zobacz także: Edyta Górniak pokazała się bez makijażu na Instagramie!

Więcej na temat Edyta Górniak