ONS

Edyta Górniak zabierze matkę na wakacje. Wiemy, dokąd pojadą!

ONS

Edyta Górniak wzięła sobie do serca odbudowywanie relacji rodzinnych i dba, by je pogłębiać. Odkąd pogodziła się z matką po kilku latach braku kontaktu, najwyraźniej nie chce porzucić tego, co już udało się naprawić. Artystka długo miała pretensje do matki o krzywdy, których doznała w dzieciństwie. Matką z córką pogodziły się miesiąc temu, podczas festiwalu w Opolu. Teraz planują wspólne wakacje. Zobacz też: Siostra Edyty Górniak jest w ciąży! Gwiazda pogodzi się z nią? Znamy prawdę

Edyta zamierza zabrać matkę na kilka dni nad Bałtyk - czytamy w "Fakcie". Będzie towarzyszyć im syn wokalistki - Allan, który będzie miał okazję nadrobić zaległości w kontakcie z babcią Grażyną. Rodzinny wypad zaplanowany jest na koniec lipca, po powrocie Allana z obozu survivalowego. Wakacyjna atmosfera na pewno przyczyni się do pogłębienia więzi rodzinnych, a kilka wspólnych dni dobrze zrobi całej trójce. Jak dotąd Edycie i jej matce pozostawały im jedynie kontakty telefoniczne:

W Opolu widziały się tylko na chwilę, a rozmowy telefoniczne nie zastąpią wspólnego spędzania czasu - powiedziała w "Fakcie" osoba z otoczenia gwiazdy.

Jak widać, czas leczy rany. Myślicie, że odtąd Edyta będzie w stałym kontakcie z matką?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak zakopała topór wojenny. Pogodziła się z matką

  

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59